17 853 43 57

Kontakt:

Al. L. Okulickiego 17, 35-206 Rzeszów, doto@dotorzeszow.pl

NIP: PL 772 154 51 18

Nr. konta: 74 8451 0000 0000 0000

Salon Partnerski Tarasola

 

F.P.U.H. DOTO Kasznicki Tomasz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia objęte są prawami autorskimi i ich kopiowanie jest zabronione.

 

Polityka RODO

Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Kanał firmy DOTO Pergole Markizy
02 kwietnia 2020


Zasłony rzymskie RVS - wyjątkowa i funkcjonalna aranżacja wnętrza od Anwis 

 

Spośród różnych systemów przesłon wewnętrznych zdecydowanie wyróżniają się zasłony rzymskie, które z dnia na dzień cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Pięknie opadające fale materiału dodają wnętrzu lekkości, a wybór odpowiedniej tkaniny spośród licznych wzorów i tekstur, daje niemalże nieograniczone możliwości aranżacji wnętrza.

 

Najbardziej znana zasłona rzymska montowana do sufitu lub ściany, niestety nie zawsze jest naszym upragnionym systemem. W przypadku okien rozwiernych, aby móc je swobodnie otworzyć  musimy każdorazowo całkowicie podnosić tkaninę. Idealnym rozwiązaniem byłby system montowany w świetle szyby. Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i prezentujemy zasłonę rzymską w innowacyjnym systemie RVS.

 

Zasłony rzymskie Anwis RVS

Zasłony rzymskie Anwis RVS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jest to nowoczesne rozwiązanie łączące elegancję zasłony rzymskiej z praktycznością żaluzji plisowanej. System montowany w świetle szyby, pozwala na swobodne otwieranie okna, bez konieczności podnoszenia zasłony. Wyjątkowość jego działania polega na zastosowaniu dwóch ruchomych rynien, pozwalających odsłonić okno zarówno od góry jak i od dołu. Lekka praca systemu daje możliwość swobodnego ustawienia zasłony na dowolnej wysokości szyby, przesłaniając jedynie wybrany fragment okna, aż do całkowitego zasłonięcia. Niebanalna zasłona nie tylko zabezpiecza nas przed nadmiernym słońcem, ale też chroni przed niechcianymi spojrzeniami sąsiadów, zapewniając komfort i prywatność domowego zacisza.

 

Zasłony rzymskie Anwis RVSZasłony rzymskie Anwis RVS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szeroki wybór tkanin pozwala dostosować odpowiednie rozwiązanie, które w nowoczesny sposób zastąpią tradycyjne firany lub zasłony. W zależności od gustu i preferencji domowników możemy dobrać tkaninę w odpowiednich kolorach wprowadzając np. ciekawy wzór. Kierując się przeznaczeniem konkretnych pomieszczeń możemy zastosować materiał bardziej lub mniej przepuszczający promienie słoneczne, aż do całkowicie zaciemniającego, które pozwoli na swobodną drzemkę nawet w środku słonecznego dnia.

 

 

Zasłony rzymskie Anwis RVS

Zasłony rzymskie Anwis RVS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Montaż tkaniny na rynnach za pomocą rzepa, umożliwia w razie konieczności swobodne odpięcie zasłony w celu wyprania i bezproblemowy ponowny jej montażu. W przypadku gdy kiedyś zapragniemy zmienić wystrój wnętrza, możemy wymienić wyłącznie tkaninę zasłon, wykorzystując pozostałe elementy systemu.

 

 

Poszukujesz nieprzeciętnego rozwiązania łączącego elegancję z funkcjonalnością zapraszamy do nas!!!

 

 

 

Powrót do strony głównej

 

Zobacz inne artykuły