ŻALUZJE FASADOWE ROLETY ZEWNĘTRZNE ANTYWŁAMANIOWE Z FUNKCJĄ ŻALUZJI REFLEKSOLE SCREEN ZIP ZIPNER SUNBREAKER ROLETY POZIOME VERANDA SELT MARKILUX LEWENS ANWIS RZESZÓW PERGOLE OSŁONY ZEWNĘTRZNE

Nowoczesne techniki osłonowe Doto Rzeszów

ROLETY Z FUNKCJĄ ŻALUZJI

 

Zewnętrzne rolety elektryczne MONO ID3 firmy BUBENDORFF są wyposażone w ruchome lamele (ruchome pióra). Łączą tym samym funkcje, które wyróżniają rolety z blokadą antywłamaniową oraz żaluzje zewnętrzne fasadowe.

 

 

MARKIZY TARASOWE

NOWOCZESNE SYSTEMY TARASOWE

OSŁONY ZEWNĘTRZNE

POZIOME I PIONOWE

Żaluzje fasadowe żaluzja zewnętrzna Rzeszów
Rolety żaluzje funkcja bubendorff rzeszów
Rolety screen zipner refleksole selt nerli lewens anwis rzeszów podkarpackie
Sunbreaker łamacz światła elewacja sunclips icarus aluminium żaluzje lamele
Rolety poziome żaluzje poziome zewnętrzne veranda ogród ziomwy zadaszenie cień aluminium aluminiowe
Rolety poziome materiałowe rolax veranda ancona lewens capri markilux zadaszenie ogród zimowy rzeszów

ŻALUZJE FASADOWE

 

Żaluzje fasadowe nie tylko zaciemniają wnętrza – kierują i dozują światło dzienne odpowiednio do potrzeb użytkownika. Zapewniają w pomieszczeniu mieszkalnym przytulną atmosferę i tworzą w otoczeniu roboczym idealne warunki konieczne do osiągnięcia odpowiedniej wydajności. Oprócz kierowania światła mają wpływ na klimat w pomieszczeniu, ponieważ odbijają ciepło słoneczne i w ten sposób w znacznym stopniu przyczyniają się do ochrony przed wysoką temperaturą latem.

ROLETY SCREEN, REFLEKSOLE

 

Rolety ekranowe są nowoczesnym rozwiązaniem, które cechuje się dużą funkcjonalnością oraz niepowtarzalnym wyglądem. To eleganckie rozwiązanie z komfortową regulacją w płaszczyźnie pionowej pozwala na cieszenie się widokiem okolicy z jednoczesnym zachowaniem prywatności dzięki ograniczeniu widoczności wnętrza z zewnątrz.

 

 

 

SUNBREAKER, SUNCLIPS

 

Stałe żaluzje elewacyjne, zwane inaczej Sunbreaker jest wysoce wydajnym zewnętrznym systemem przeciwsłonecznym, który może jednocześnie służyć jako ozdobny element architektoniczny budynku. Lamele oraz prowadnice wykonane z ekstrudowanego aluminium zapewniają lekkość konstrukcji jednocześnie oferując dużą wytrzymałość.

 

 

 

ROLETY POZIOME ALUMINIOWE

 

Aluminiowe rolety dachowe ROLAX przeznaczone są do montażu na dużych przeszkleniach dachowych, w ogrodach zimowych, oranżeriach, na przydomowych basenach. Rolety te służą nie tylko do zacieniania szklanych dachów, ale przede wszystkim mają doskonałe właściwości izolacyjne w odróżnieniu od dostępnych na rynku osłon materiałowych 

 

 

ROLETY POZIOME TEKSTYLNE

 

System rolet tekstylnych, poziomych przeznaczony jest do przysłaniania płaskich powierzchni poziomych i ukośnych, takich jak ogrody zimowe, czy świetliki dachowe. Wbudowany system naciągu utrzymuje napięcie tkaniny nawet na dużych powierzchniach. System przewidziany do stosowania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń.

 

 

 

CZYTAJ

CZYTAJ

CZYTAJ

Rolety zewnętrzne antywłamaniowe aluminiowe rolety aluprof rzeszów

ROLETY ZEWNĘTRZNE ALUMINIOWE

 

Rolety zewnętrzne (żaluzje zwijane) to praktyczny system, który chroni nas na trzy sposoby: doskonale izoluje termicznie, chroni prywatność i spokój, a także zapewnia skuteczną barierę antywłamaniową.

 

 

 

Rolata zewnętrzna rolety aluprof bubendorf solarne aluminiowe

ROLETY ALUMINIOWE SOLARNE

 

Rolety zewnętrzne solarne z panelem fotowoltaicznym MONO ID3 SOLAR to doskonałe rozwiązanie przeznaczone do budynków, w których wcześniej nie doprowadzono przewodów elektrycznych do wnęk okiennych.

 

 

 

DO GÓRY

POWRÓT DO OFERTY

Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Kanał firmy DOTO Pergole Markizy

17 853 43 57

F.P.U.H. DOTO Kasznicki Tomasz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia objęte są prawami autorskimi i ich kopiowanie zostało zablokowane. Skopiujesz i wykorzystasz możesz być pewny - znajdziemy Cię :)

Polityka RODO

Nasza firma należy do liderów w branży Technik Osłonowych w Polsce, oferujących najwyższy standard obsługi w zakresie produktów premium.

Kontakt:

Al. L. Okulickiego 17, 35-206 Rzeszów, doto@dotorzeszow.pl

NIP: PL 772 154 51 18

Nr. konta: 74 8451 0000 0000 0000

KONTAKT