17 853 43 57

Kontakt:

Al. L. Okulickiego 17, 35-206 Rzeszów, doto@dotorzeszow.pl

NIP: PL 772 154 51 18

Nr. konta: 89 9159 0000 2001 0006 7856 0001

Salon Partnerski Tarasola

 

F.P.U.H. DOTO Kasznicki Tomasz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia objęte są prawami autorskimi i ich kopiowanie jest zabronione.

 

Polityka RODO

Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Kanał firmy DOTO Pergole Markizy

OSŁONY ZEWNĘTRZNE

POZIOME I PIONOWE

Nowoczesne techniki osłonowe Doto Rzeszów

ROLETY ZEWNĘTRZNE ALUMINIOWE

 

Rolety zewnętrzne (żaluzje zwijane) to praktyczny system, który chroni nas na trzy sposoby: doskonale izoluje termicznie, chroni prywatność i spokój, a także zapewnia skuteczną barierę antywłamaniową.

 

 

 

Rolety zewnętrzne antywłamaniowe aluminiowe rolety aluprof rzeszów

CZYTAJ

CZYTAJ

ŻALUZJE FASADOWE

 

Żaluzje fasadowe nie tylko zaciemniają wnętrza – kierują i dozują światło dzienne odpowiednio do potrzeb użytkownika. Zapewniają w pomieszczeniu mieszkalnym przytulną atmosferę i tworzą w otoczeniu roboczym idealne warunki konieczne do osiągnięcia odpowiedniej wydajności. Oprócz kierowania światła mają wpływ na klimat w pomieszczeniu, ponieważ odbijają ciepło słoneczne i w ten sposób w znacznym stopniu przyczyniają się do ochrony przed wysoką temperaturą latem.

Żaluzje fasadowe żaluzja zewnętrzna Rzeszów

CZYTAJ

Rolety żaluzje funkcja bubendorff rzeszów

ROLETY Z FUNKCJĄ ŻALUZJI

 

Zewnętrzne rolety elektryczne MONO ID3 firmy BUBENDORFF są wyposażone w ruchome lamele (ruchome pióra). Łączą tym samym funkcje, które wyróżniają rolety z blokadą antywłamaniową oraz żaluzje zewnętrzne fasadowe.

 

 

ROLETY SCREEN, REFLEKSOLE

 

Rolety ekranowe są nowoczesnym rozwiązaniem, które cechuje się dużą funkcjonalnością oraz niepowtarzalnym wyglądem. To eleganckie rozwiązanie z komfortową regulacją w płaszczyźnie pionowej pozwala na cieszenie się widokiem okolicy z jednoczesnym zachowaniem prywatności dzięki ograniczeniu widoczności wnętrza z zewnątrz.

CZYTAJ

Rolety screen zipner refleksole selt nerli lewens anwis rzeszów podkarpackie

ROLETY ALUMINIOWE SOLARNE

 

Rolety zewnętrzne solarne z panelem fotowoltaicznym MONO ID3 SOLAR to doskonałe rozwiązanie przeznaczone do budynków, w których wcześniej nie doprowadzono przewodów elektrycznych do wnęk okiennych.

 

 

 

Rolata zewnętrzna rolety aluprof bubendorf solarne aluminiowe

SUNBREAKER, SUNCLIPS

 

Stałe żaluzje elewacyjne, zwane inaczej Sunbreaker jest wysoce wydajnym zewnętrznym systemem przeciwsłonecznym, który może jednocześnie służyć jako ozdobny element architektoniczny budynku. Lamele oraz prowadnice wykonane z ekstrudowanego aluminium zapewniają lekkość konstrukcji jednocześnie oferując dużą wytrzymałość.

 

 

 

Sunbreaker łamacz światła elewacja sunclips icarus aluminium żaluzje lamele

ROLETY POZIOME ALUMINIOWE

 

Aluminiowe rolety dachowe ROLAX przeznaczone są do montażu na dużych przeszkleniach dachowych, w ogrodach zimowych, oranżeriach, na przydomowych basenach. Rolety te służą nie tylko do zacieniania szklanych dachów, ale przede wszystkim mają doskonałe właściwości izolacyjne w odróżnieniu od dostępnych na rynku osłon materiałowych 

 

 

Rolety poziome żaluzje poziome zewnętrzne veranda ogród ziomwy zadaszenie cień aluminium aluminiowe

ROLETY POZIOME TEKSTYLNE

 

System rolet tekstylnych, poziomych przeznaczony jest do przysłaniania płaskich powierzchni poziomych i ukośnych, takich jak ogrody zimowe, czy świetliki dachowe. Wbudowany system naciągu utrzymuje napięcie tkaniny nawet na dużych powierzchniach. System przewidziany do stosowania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń.

Rolety poziome materiałowe rolax veranda ancona lewens capri markilux zadaszenie ogród zimowy rzeszów