17 853 43 57

Kontakt:

Al. L. Okulickiego 17, 35-206 Rzeszów, doto@dotorzeszow.pl

NIP: PL 772 154 51 18

Nr. konta: 89 9159 0000 2001 0006 7856 0001

Salon Partnerski Tarasola

 

F.P.U.H. DOTO Kasznicki Tomasz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia objęte są prawami autorskimi i ich kopiowanie jest zabronione.

 

Polityka RODO

Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Kanał firmy DOTO Pergole Markizy
18 czerwca 2022

Tarasola Technic - przydomowa strefa relaksu

Historia tej pergoli rozpoczyna się na pięknie położonym i zagospodarowanym tarasie. Inwestorom do szczęścia brakowało juz tylko jednego - pięknego i zarazem nowoczesnego zadaszenie części wypoczynkowej przynależnej do budynku mieszkalnego. Kiedy zostaliśmy poproszeni o zagospodarowanie tej strefy, z przyjemnością wzięliśmy się do pracy.

Oczekiwania jakie przed nami postawiono, to stworzenie komfortowej przestrzeni, która harmonijnie nawiązałaby do salonu tego pięknego ogrodu.

 

 

Po przeanalizowaniu potrzeb właścicieli oraz wytycznych architektów przestrzeni, stworzenie komfortowej przestrzeni, która harmonijnie nawiązałaby do salonu tego pięknego ogrodu. Miejsce miało zapewnić prywatność, osłonić przed wietrzną pogodą i zapewnić wygodne przebywanie także w chłodne i deszczowe dni. 

 

Wspólnie z pracownią  MB Interiors, z przekonaniem postawiliśmy na pergolę lamelową - tarasola Technic wyposażoną dodatkową w pięć zewnętrznych rolet materiałowych typu screen, które zapewnią dodatkową ochronę przed niskim słońcem oraz wiatrem.

 

 

Projekt powstał przy wspołpracy z MBInteriors