17 853 43 57

Kontakt:

Al. L. Okulickiego 17, 35-206 Rzeszów, doto@dotorzeszow.pl

NIP: PL 772 154 51 18

Nr. konta: 89 9159 0000 2001 0006 7856 0001

Salon Partnerski Tarasola

 

F.P.U.H. DOTO Kasznicki Tomasz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia objęte są prawami autorskimi i ich kopiowanie jest zabronione.

 

Polityka RODO

Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Kanał firmy DOTO Pergole Markizy
08 listopada 2022

Rolety zewnętrzne podtynkowe

Kolejna udana realizacja za nami, tym razem zamontowaliśmy rolety zewnętrzne w systemie podtynkowym Aluprof Integro!

Napędy elektryczne firmy Somfy z technologią dwukierunkową. Ponadto napędy zostały wyposażone w system przeciążeniowy, który ma za zadanie ochronę naszych rolet oraz przedmiotów czy też osób znajdującym się w zasięgu pracujących rolet. 

 

Rolety zewnętrze to bezpieczeństwo, które  odgrywa w naszym życiu bardzo istotną rolę, a jeśli w grę wchodzi odpowiednie zabezpieczenie naszego  domu to zależy nam na wyborze najlepszego i najbardziej skutecznego rozwiązania. Jednym z elementów zabezpieczających nasz dobytek są z pewnością aluminiowe rolety zewnętrzne, które działają zniechęcająco na potencjalnego włamywacza i stanowią dodatkową barierę przed jego przedostaniem się do wnętrza budynku.

 

Właściwy wybór - Powszechnie przyjęło się, że każda roleta jest antywłamaniowa, ale nie jest to do końca prawdą. Zwykłe rolety mogą  działać zniechęcająco na potencjalnego włamywacza, jednak w rzeczywistości nie posiadają one odpowiednich zabezpieczeń, które będą w stanie zagwarantować skuteczną ochronę przed włamaniem. Tylko dobór odpowiedniego systemu oraz jego prawidłowy montaż gwarantują skuteczną ochronę przed nieproszonymi gośćmi.

 

Rolety zewnętrzne DOTO RzeszówRolety zewnętrzne DOTO RzeszówRolety zewnętrzne DOTO RzeszówRolety zewnętrzne DOTO Rzeszów