17 853 43 57

Kontakt:

Al. L. Okulickiego 17, 35-206 Rzeszów, doto@dotorzeszow.pl

NIP: PL 772 154 51 18

Nr. konta: 74 8451 0000 0000 0000

Salon Partnerski Tarasola

 

F.P.U.H. DOTO Kasznicki Tomasz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia objęte są prawami autorskimi i ich kopiowanie jest zabronione.

 

Polityka RODO

Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Kanał firmy DOTO Pergole Markizy
Markiza tarasowa Markilux
17 czerwca 2020

Rolety Screen - doskonała ochrona naszych tarasów i domów

 

 

Lubisz podczas relaksu na tarasie podziwiać swój ogród, ale chcesz być chroniony przed skwarem, ostrym słońcem, deszczem i wiatrem? Cenisz sobie prywatność w trakcie odpoczynku? To wszystko wraz z doskonałą ochroną przed komarami zyskasz dzięki roletom pionowym,które idealnie wpisują się jako boczna osłona pergol tarasowych

 

 

Norweska jakość — polski pomysł i wykonanie

Neril to przedsiębiorstwo z siedzibą w Oslo, które swoje pionowe rolety projektuje i produkuje w Polsce. Firma oferuje między innymi unikatowe rozwiązania w segmencie markiz pionowych – rolety Zipner. Ta linia produktów swoją nazwę wzięła od angielskiego słowa „zip”, oznaczającego zamek błyskawiczny. Zipner to połączenie aluminiowej konstrukcji z odporną na czynniki atmosferyczne tkaniną techniczną. Jest ona przesuwana w prowadnicach bocznych poprzez wgrzany w krawędź poszycia suwak. Zamek zip zapewnia płynną pracę rolety w pionie. Dzięki niemu tkanina jest zawsze doskonale napięta w poziomie, a ekran bez względu na panujące na zewnątrz warunki, pozostaje we właściwej pozycji.

 

 

Rolety ekranowe Nerli — jakość, precyzja, estetyka i funkcjonalność

Nerli dba o estetykę, jakość i precyzję wykonania swoich produktów oraz ich funkcjonalność. Rolety ekranowe Zipner wykonane są z najwyższej jakości atestowanych materiałów. Wyposażono je w kasetę maskującą i aluminiowe prowadnice boczne, co podnosi ich wytrzymałość i estetykę. Screeny Zipner charakteryzują się zawsze idealnym napięciem materiału w pionie i w poziomie, dzięki zamocowanej belce dociążającej

 

 

Rolety Screen od Nerli to także funkcjonalność. Produkty wyposażono w napęd elektryczny. Możesz nimi sterować na odległość za pomocą pilota lub wykorzystując w tym celu przycisk na ścianie.

Markizy pionowe, podobnie jak pergole i inne zewnętrzne elementy, muszą współgrać z architekturą i elewacją budynku. Tylko wówczas tworzą z nim harmonijną całość. Norweski producent ma tego świadomość, toteż udostępnia duży wybór barw i rodzajów tkanin. Dobrze napięty ekran w odpowiednio dobranym kolorze będzie wspaniałą dekoracją każdego budynku.

 

 

Pergole z roletami ekranowymi

Z rolet Screen marki korzysta między innymi nasz ekspert z Podkarpacia — firma DOTO. System Zipner został wielokrotnie wykorzystany jako przesłona ścian w pergolach. Tkanina, z której go wykonano, nie ogranicza widoczności, dzięki czemu taras wydaje się bardziej przestronny i nie sprawia wrażenia małej, zamkniętej przestrzeni. Jednocześnie w ciągu dnia rolety zapewniają prywatność, ponieważ z zewnątrz nie widać osób przebywających za osłoną. Klienci chętnie wybierają produkty z markizami Neril także dlatego, że chronią przed słońcem, deszczem i wiatrem. Rolety norweskiego producenta cechuje także szczelność, dzięki czemu mogą pełnić funkcję moskitiery, chroniąc wnętrza przed owadami.

Więcej niż roleta

Naszym Klientom zawsze polecamy jedynie najlepsze, sprawdzone produkty. Markizy zamontowane w oknach zapewnią Ci prywatność, uchronią przed słońcem i będą doskonale pełnić funkcję moskitiery. Wykorzystane w pergoli ochronią Cię także przed deszczem i wiatrem. Jeśli szukasz funkcjonalnego rozwiązania na biurowe okna albo chcesz zabezpieczyć swój taras przed owadami i niesprzyjającą pogodą — zapraszamy do kontaktu.

 

 

Powrót do strony głównej

 

Zobacz inne artykuły