Nasze Pergole tarasowe, to nowoczesne formy zabudowy tarasów i ogrodów, dla ludzi szukających produktów wyjątkowych, najwyższej jakości. Pergola tarasowa może przybierać różne oblicza. Począwszy od tekstylnych składanych lub zwijanych dachów (segmentowe, rzymskie, rolowane), poprzez zadaszenia z lameli aluminiowych, często nazywane pergolami bioklimatycznymi (żaluzje, lamelowe), kończą na pięknych pergolach szklanych, dachach szklanych. 

W pełni zautomatyzowana pergola tarasowa, dodatkowo wyposażona w czujniki automatyki pogodowej oraz różne formy zabudowy ścian bocznych, tworzą wyjątkową i spersonalizowaną przestrzeń dla Ciebie i Twojej rodziny.

 

Wybierz interesujący Cię system zadaszenia i przejdź dalej.

MARKIZY TARASOWE

NOWOCZESNE SYSTEMY TARASOWE

PERGOLE TARASOWE I WOLNOSTOJĄCE

Pergola pergole rzymskie materiałowe

RZYMSKIE

Pergola pergole segmentowe materiałowe

SEGMENTOWE

Pergola pergole lamelowe żaluzjowe

LAMELOWE

Pergola pergole rolowane materiałowe
Pergole szklane zadaszenia szklane aluminium
Pergole tarasowe rolety oświetlenie lamelowe materiałowe żaluzjowe

DACHY SZKLANE

ROLOWANE

Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Kanał firmy DOTO Pergole Markizy

17 853 43 57

F.P.U.H. DOTO Kasznicki Tomasz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia objęte są prawami autorskimi i ich kopiowanie zostało zablokowane. Skopiujesz i wykorzystasz możesz być pewny - znajdziemy Cię :)

Polityka RODO

Nasza firma należy do liderów w branży Technik Osłonowych w Polsce, oferujących najwyższy standard obsługi w zakresie produktów premium.

Kontakt:

Al. L. Okulickiego 17, 35-206 Rzeszów, doto@dotorzeszow.pl

NIP: PL 772 154 51 18

Nr. konta: 74 8451 0000 0000 0000

KONTAKT

MARKIZY

STRONA GŁÓWNA

OFERTA

PERGOLE KLASYCZNE CZY NOWOCZESNIE

W architekturze przyjęto najczęściej definiować pergole, jako konstrukcję składającą się z podpór - słupów oraz zadaszenia w postaci belek lub kratownicy wykonanej z drewna, stali, aluminium lub betonu która bardzo często wykorzystywana jest jako podpora dla roślin.

Branża osłonowa a zwłaszcza producenci markiz tarasowych już kilkanaście lat temu używali pojęcia pergola w odniesieniu do zadaszeń tekstylnych w których ramiona przegubowe zastąpiono podporami i słupami. W ciągu ostatnich kilku lat pojawiły się kolejne rozwiązania takie jak np. pergole z obrotowymi aluminiowymi piórami oraz pergole szklane zintegrowane z przeciwsłoneczną osłoną tekstylną. W naszej opinii termin ,,nowoczesne pergole” możemy zatem użyć w odniesieniu do tych rozwiązań które pozwalają dynamicznie wpływać na ,,klimat w obszarze tarasu”, a zatem regulować ilość światła oraz chronić pergolę przed opadami atmosferycznymi.