17 853 43 57

Kontakt:

Al. L. Okulickiego 17, 35-206 Rzeszów, doto@dotorzeszow.pl

NIP: PL 772 154 51 18

Nr. konta: 89 9159 0000 2001 0006 7856 0001

Salon Partnerski Tarasola

 

F.P.U.H. DOTO Kasznicki Tomasz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia objęte są prawami autorskimi i ich kopiowanie jest zabronione.

 

Polityka RODO

Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Kanał firmy DOTO Pergole Markizy

ZABUDOWY TARASÓW & PERGOL

ROLETY SCREEN REFLEKSOLE

SHUTTERS

PERGOLA BRERA

PERGOLA Q.BUS

PERGOLA SZKLANA LEWENS

TARASOLA WAVE

TARASOLA CUBIC

TARASOLA FLAT

TARASOLA LIGHT

TARASOLA SIMPLE

TARASOLA ELEGANCY

TARASOLA TECHNIC

TARASOLA ESSENTIAL

PERGOLE KLASYCZNE CZY NOWOCZESNIE

W architekturze przyjęto najczęściej definiować pergole, jako konstrukcję składającą się z podpór - słupów oraz zadaszenia w postaci belek lub kratownicy wykonanej z drewna, stali, aluminium lub betonu która bardzo często wykorzystywana jest jako podpora dla roślin.

Branża osłonowa a zwłaszcza producenci markiz tarasowych już kilkanaście lat temu używali pojęcia pergola w odniesieniu do zadaszeń tekstylnych w których ramiona przegubowe zastąpiono podporami i słupami. W ciągu ostatnich kilku lat pojawiły się kolejne rozwiązania takie jak np. pergole z obrotowymi aluminiowymi piórami oraz pergole szklane zintegrowane z przeciwsłoneczną osłoną tekstylną. W naszej opinii termin ,,nowoczesne pergole” możemy zatem użyć w odniesieniu do tych rozwiązań które pozwalają dynamicznie wpływać na ,,klimat w obszarze tarasu”, a zatem regulować ilość światła oraz chronić pergolę przed opadami atmosferycznymi.

Nasze Pergole tarasowe, to nowoczesne formy zabudowy tarasów i ogrodów, dla ludzi szukających produktów wyjątkowych, najwyższej jakości. Pergola tarasowa może przybierać różne oblicza. Począwszy od tekstylnych składanych lub zwijanych dachów, poprzez zadaszenia z lameli aluminiowych, często nazywane pergolami bioklimatycznymi, kończą na pięknych pergolach szklanych, dachach szklanych. W pełni zautomatyzowana pergola tarasowa, dodatkowo wyposażona w czujniki automatyki pogodowej oraz różne formy zabudowy ścian bocznych, tworzą wyjątkową i spersonalizowaną przestrzeń dla Ciebie i Twojej rodziny.