MARKIZY TARASOWE

NOWOCZESNE SYSTEMY TARASOWE

PERGOLA TOP LIGHT

DO GÓRY

POWRÓT DO OFERTY

Ten klasyczny baldachim z pewnością urzeknie Cię swoim dekoracyjnym wyglądem, lekkością i niezwykłymi walorami estetycznymi. Taras nabierze 
uroku, który wprowadzi Was w romantyczny nastrój. Dzięki temu każda wspólna chwila stanie się wyjątkowym i niezapomnianym przeżyciem.

Pergole rzymskie, które często określane są jako śródziemnomorskie, to niezwykle efektowne, piękne i klimatyczne rozwiązanie. Pomimo przystępnej ceny pergoli Top Light możemy zacienić duże tarasy, a w wersji uproszczonej doskonale nadają się do adaptacji w istniejących konstrukcjach, zarówno drewnianych jak i metalowych. 

Ten klasyczny baldachim z pewnością urzeknie Cię swoim wyglądem.

Uniwersalna pergola rzymska z luźnym poszyciem - po rozwinięciu nie jest ono naprężone, układa się w delikatne plisy.

W ramach systemu dostępne są różne warianty montażowe - pergola ścienna, wolnostojąca pergola ogrodowa, oraz pergola przeznaczona do podwieszenia pod istniejącą podkonstrukcją.

Dodatkowo można wybrać między dwiema liniami wzorniczymi - Kwadrat oraz Styl - różniących się sposobem ułożenia oraz zakończeniami profili.

Wyposażenie dodatkowe obejmuje napęd elektryczny, systemowe rolety boczne Patio Screen oraz wyposażenie do montażu zasłon zewnętrznych.

Odprowadzenie wody opadowej realizowane jest na bok pergoli - poprzez nachylenie poszycia.

PATIO STYL
Pergola rzymska o tradycyjnym wyglądzie dzięki zastosowaniu stylowych zakończeń prowadnic i słupów. Dostępna w wariacie ściennym – jeden bok pergoli mocowany jest do elewacji budynku – lub wolnostojącym (ogrodowym). Pakiet poszycia wykonany jest z lekkim spadkiem, aby ułatwić odprowadzenie wody opadowej. Po rozwinięciu poszycie układa się w niewielkie fałdki.

Pergolę obsługuje się ręcznie – za pomocą sznura w pętli - lub za pomocą wygodnego napędu elektrycznego.

Wymiary maksymalne 700x500 cm (szerokość x wysięg).

 

PATIO KWADRAT
Pergola śródziemnomorska o nowoczesnym wzornictwie, dzięki konstrukcji z prostokątnych profili o przekroju 80x40 mm, łączonych pod kątem prostym. Podobnie jak Patio Styl dostęna jest w wariancie ściennym lub wolnostojącym – ale z możliwością montażu do ściany budynku nie tylko jednym, ale również dwoma bokami – na przykład w narożniku wewnętrznym dwóch ścian.

Wymiary maksymalne 700x500 cm (szerokość x wysięg).

 

PATIO PERGOLA
System przeznaczony do montażu pod istniejącą pergolą ogrodową, tarasową bądź dowolną inną istniejącą podkonstrukcją. Może być stosowany do zacieniania dachów ogrodów zimowych – od wewnątrz. Dostępny z prowadnicami o dwóch wysokościach – 40 lub 80 mm – zakończonych prosto, lub w przypadku prowadnicy 80 mm – z ozdobnym zakończeniem „Styl".

Wymiary maksymalne 700x700 cm (szerokość x wysięg).

Rolety typu screen

Najpopularniejsza osłona przed wiatrem, słońcem i wzrokiem, jaką montuje
się pod pergolą, dzięki perforacji w tkaninie nie tracimy całej widoczności

Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Kanał firmy DOTO Pergole Markizy

17 853 43 57

F.P.U.H. DOTO Kasznicki Tomasz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia objęte są prawami autorskimi i ich kopiowanie zostało zablokowane. Skopiujesz i wykorzystasz możesz być pewny - znajdziemy Cię :)

Polityka RODO

Nasza firma należy do liderów w branży Technik Osłonowych w Polsce, oferujących najwyższy standard obsługi w zakresie produktów premium.

Kontakt:

Al. L. Okulickiego 17, 35-206 Rzeszów, doto@dotorzeszow.pl

NIP: PL 772 154 51 18

Nr. konta: 74 8451 0000 0000 0000

KONTAKT