17 853 43 57

Kontakt:

Al. L. Okulickiego 17, 35-206 Rzeszów, doto@dotorzeszow.pl

NIP: PL 772 154 51 18

Nr. konta: 89 9159 0000 2001 0006 7856 0001

Salon Partnerski Tarasola

 

F.P.U.H. DOTO Kasznicki Tomasz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia objęte są prawami autorskimi i ich kopiowanie jest zabronione.

 

Polityka RODO

Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Kanał firmy DOTO Pergole Markizy

Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy od 30 lat działają w branży nowoczesnych technik osłonowych. Zdobyte doświadczenie oraz profesjonalne i uczciwe podejście do wykonywanej pracy uplasowało nasz zespół w czołówce najlepszych specjalistów z całej Polski, czego potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia, jakie otrzymaliśmy.

Sprawdź jak miłą

i fachową obsługę oferujemy zaczynając od projektu, poprzez zamówienie, kończąc udanym montażem.

OBSŁUGA

Nasi montażyści to wykwalifikowana kadra, odbywająca regularnie szkolenia u naszych dostawców. Gwarancją dobrego montażu są również używane przez nas profesjonalne materiały montażowe.

MONTAŻ

Projekt i pomiar przed rozpoczęciem produkcji to jedna z najważniejszych rzeczy rzutujących na poprawnie wykonany montaż, a co za tym idzie zadowolenie naszych klientów.

POMIAR

Oferowane produkty pochodzą tylko od najlepszych

i sprawdzonych dostawców z całej Europy. Każdy produkt posiada odpowiednie badania i certyfikaty jakości.

BOGATA OFERTA

Gwarantujemy miłą i fachową obsługę począwszy od wstępnych projektów, doradztwa, pomiarów i kończąc profesjonalnym montażem, spełniającym surowe wymogi naszego rynku.

Zawsze dbamy aby produkty z naszej oferty posiadały niezbędne atesty i badania. 

 

Współpracujemy z najlepszymi projektantami i architektami z całej Polski.

 

Sprawdź nasze markizy, pergole, rolety, żaluzje, okna i pozostałą część naszej oferty.

 

Nasi montażyści posiadają wieloletnie doświadczenie w montażu systemów technik osłonowych, którzy odbywają regularne szkolenia.  

Jesteśmy  Partnerem Premium marki Tarasola. Program Partnerski rozpoczęty w 2022 roku ma na celu wspólny rozwój Partnerów, budowanie silnej marki, wzmocnienie widoczności oraz zapewnienie większej ilości salonów w Polsce, w których klient będzie mógł namacalnie poznać produkt. Razem rośniemy w siłę.


Tarasola jest liderem w produkcji automatycznie otwieranych zadaszeń tarasowych w Polsce i wiodącym producentem w Europie. Ponad 20-letnie doświadczenie w branży sun protection przekłada się na 10 autorskich systemów zadaszeń, projektowanych i produkowanych w nowoczesnej fabryce o powierzchni ponad 5000 m2 . Własne studio projektowe, zautomatyzowany proces produkcji oraz nowoczesny park maszynowy pozwalają firmie z roku na rok zwiększać potencjał i doskonalić produkty. Tarasole są połączeniem technologii i designu. Z jednej strony zaawansowane technicznie i funkcjonalne, z drugiej estetyczne, stworzone z dbałością o każdy detal, dlatego stanowią komfortową i niemal całoroczną przestrzeń wypoczynku. 

 

Manifest marki:
Chcemy, aby taras był miejscem spotkań, niczym drugi dom - komfortowy, bezpieczny i przyjemny, niezależnie od pory roku. Projektując tarasolę, projektujemy najlepsze chwile spędzone na tarasie z rodziną, przyjaciółmi i bliskimi. Projektujemy przestrzeń, w której rodzą się wspomnienia na lata. 

Grupa Techniki Osłonowe Polska

Od wielu lat jesteśmy członkiem grupy TOP (Techniki Osłonowe Polska) - grupy skupiającej najlepszych ekspertów branży osłonowej.

    Nasza oferta, to starannie wyselekcjonowane, ekskluzywne i wyjątkowe produkty pochodzące od najlepszych dostawców z całej Europy. Dzięki temu możemy spełniać Wasze marzenia, jednocześnie realizując naszą pasję.
Kochamy naszą pracę oraz uwielbiamy kreować wyjątkową przestrzeń dla Ciebie, Twojej rodziny i Twoich przyjaciół.

    Na tarasie i w ogrodzie tworzymy wyjątkowe, unikalne i nowoczesne systemy zadaszeń: ekskluzywne pergole ogrodowe, markizy tarasowe, wyjątkowe żagle tarasowe oraz szklane pergole.

    Wasze domy wyposażamy w najlepsze rozwiązania stolarki otworowej: okna, bramy i drzwi oraz nowoczesne, zewnętrzne systemy osłon okiennych.

    We wnętrzach Waszych domów oraz firm montujemy najwyższej klasy, designerskie osłony okienne: żaluzje, rolety, plisy, zasłony rzymskie i wiele innych.