17 853 43 57

Kontakt:

Al. L. Okulickiego 17, 35-206 Rzeszów, doto@dotorzeszow.pl

NIP: PL 772 154 51 18

Nr. konta: 89 9159 0000 2001 0006 7856 0001

Salon Partnerski Tarasola

 

F.P.U.H. DOTO Kasznicki Tomasz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia objęte są prawami autorskimi i ich kopiowanie jest zabronione.

 

Polityka RODO

Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Kanał firmy DOTO Pergole Markizy
Markiza tarasowa Markilux
22 listopada 2023

Nowoczesna wiata garażowa - Carport Tarasola

Kolejna realizacja, którą mieliśmy przyjemność wykonać, odbyła się w południowo wschodniej części Polski. Nasz Klient poprosił o zagospodarowanie przestrzeni obok garażu, tuż za bramą wjazdową - celem było zadaszenie powierzchni przeznaczonej dla samochodów. Czym prędzej przystąpiliśmy do wykonania powierzonego zadania, decydując się na montaż stałego zadaszenia - naszego nowego produktu Tarasola Carport.

 

Podstawą udanej realizacji jest zdefiniowanie oczekiwań Klienta i zaproponowanie idealnie odpowiadających im rozwiązań. W przypadku niniejszego zlecenia wiedzieliśmy najważniejsza jest stabilna i szczelna konstrukcja z wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów. Nie było potrzeby stosowania otwieranego dachu, jak wiemy lakier samochodowy nie przepada, zarówno za długotrwałym kontaktem z palącym słońcem jak i za opadami w postaci deszczy czy też śniegu.

 

Estetyka - Tarasola Carport to nowoczesna wiata garażowa wykonana z aluminiowych profili (nogi i rama) oraz blachy trapezowej (dach). Jest to solidne, stałe zadaszenie z ukrytym systemem odprowadzenia wody, które chroni auto przed słońcem, deszczem, wiatrem i śniegiem. Minimalistyczna forma, estetyczne wykończenie, bez widocznych elementów mocowania oraz wybór kolorów pozwala wpasować Carport w każde otoczenie.

 

Carport został wyposażony w stylowe oświetlenie LED, oraz dodatkowa tkaninę podwieszaną pod głównym zadaszeniem!

 

Więcej o Carport Tarasola znajdziesz na naszej https://dotorzeszow.pl/tarasola-carport

 

 

Jesteś zainteresowany Tarasolą Carport skontaktuj się z nami juz teraz ! Kontakt

 

Więcej o Carport Tarasola znajdziesz na naszej https://dotorzeszow.pl/tarasola-carport