17 853 43 57

Kontakt:

Al. L. Okulickiego 17, 35-206 Rzeszów, doto@dotorzeszow.pl

NIP: PL 772 154 51 18

Nr. konta: 89 9159 0000 2001 0006 7856 0001

Salon Partnerski Tarasola

 

F.P.U.H. DOTO Kasznicki Tomasz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia objęte są prawami autorskimi i ich kopiowanie jest zabronione.

 

Polityka RODO

Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Kanał firmy DOTO Pergole Markizy
22 lipca 2022

Markiza tarasowa Top Satin w domu na wzgórzu – realizacja.

Regularnie staramy się Wam prezentować nasze najnowsze realizacje, aby pokazać Wam spektrum możliwości dla Waszych domów i ogrodów. Musimy jednak przyznać, że największym komplementem dla nas jest moment, kiedy wraca do nas Klient, dla którego już wykonywaliśmy realizację w celu zlecenia nam czegoś dodatkowego. Wiemy wtedy, że dostarczamy nie tylko markizy i pergole, ale przede wszystkim zadowolenie.

 

 

Kolejny etap naszej wspólnej przygody.

I tym razem – ku naszej nieskrywanej uciesze – nasz Klient ponownie zapukał do drzwi naszego salonu, zwracając się o pomoc. Zależało mu na tym, abyśmy zabezpieczyli jego taras przed nadmiernym nagrzaniem. Z racji tego, że nie znacie historii naszej współpracy, przypomnimy Wam krótko, że w poprzedniej jej fazie – na etapie budowy domu – zajmowaliśmy się zaciemnianiem stolarki okiennej. Wykorzystaliśmy do tego żaluzje fasadowe.

 

 

Teraz wybór padł na markizę tarasową – Top Satin. Jest to flagowy model grupy TOP. Początkowo rozważaliśmy montaż pergoli tarasowej, jednak Klientowi zależało na rozwiązaniu możliwie niewidocznym po złożeniu. Zdecydowanie nie chciał on żadnych dodatkowych słupów czy innych elementów konstrukcyjnych, które są nieuniknione przy pergoli tarasowej. Jako poszycie markizy zastosowaliśmy tkaninę akrylową, dzięki której możliwe jest korzystanie z tarasu podczas lekkiego deszczu.

 

Opowiadając o tej realizacji, warto uwzględnić jeszcze jeden aspekt, mianowicie samo położenie nieruchomości. Dom zlokalizowany jest na wzgórzu, przez co częstym nieproszonym gościem na tarasie są silne wiatry. Markiza Top Satin stawi czoło wiatrom nawet z prędkościami dochodzącymi nawet do 38 km/h. Dodatkowo, aby zadbać o bezpieczeństwo użytkowników, wyposażyliśmy markizę w czujnik wiatrowy, dzięki czemu podczas silnego wiatru markiza złoży się automatycznie. Napędza ją niezawodny elektryczny napęd marki Somfy sterowany za pomocą pilota.

 

 

Zaufanie równa się zadowolenie

Kiedy patrzymy na zdjęcia z tej realizacji, mamy pewność, że wszystko się w niej zgadza – zarówno funkcjonalnie, jak i estetycznie. Zawsze staramy się, aby za zaufaniem, które okazuje nam Klient, szło jego całkowite zadowolenie.

Chociaż śnieżna aura za oknem nie sprzyja jeszcze planowaniu wypoczynku na słonecznym tarasie, to jednak warto, abyście pamiętali, że na realizację Waszych przydomowych przestrzeni, potrzebny jest czas. Już teraz warto więc porozmawiać o Waszych pomysłach. Zapraszamy!