MARKIZY TARASOWE

NOWOCZESNE SYSTEMY TARASOWE

MARKILUX M6000

FUNKCJONALNA I WSZECHSTRONNA

Dodatkowe wyposażenie

Markizy tarasowe czujnik wiatru

CZUJNIKI

SŁONECZNE

I

WIATROWE

Markizy tarasowe Promiennik Ciepła

PROMIENNIK

CIEPŁA

Oświetlenie LED markiza tarasowa

OŚWIETLENIE

LED

Markiza rozwijana falbana

WYSUWANA

FALBANA

PRZEDNIA

POWRÓT DO MARKIZ

DO GÓRY

POWRÓT DO OFERTY

Markiza tarasowa - Markilux 6000

 

Funkcjonalna i wszechstronna markiza.

 

 

Jest to markiza z pełną kasetą, która doskonale zabezpiecza poszycie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, nadając jej wyjątkowy wygląd.

 

Model ten został wyposażony w nowoczesny system naciągu, wzorowany na pracy mięśni, tzw. ścięgno Bionic. Zapewnia ono ​​​​długowieczną i bezszmerową pracę podczas uginania ramion. Jak wynika z testów przeprowadzonych w Instytucie Fraunhoferat minimalna liczba ugięć to aż 50 000 - tak aż tyle.

 

Bogaty wybór kolorów konstrukcji z możliwością personalizowania boczków (stal szlachetna, chrom lub w kolorze) oraz możliwość wyboru poszycia z ponad 250 różnych kolorów i wzorów zapewnią Ci możliwość zaprojektowania Twojej wymarzonej markizy. 

 

Wszystkie nasze systemy możemy wyposażyć w czujniki pogodowe (czujnik wiatru, deszczu itp), sterowanie zaś odbywa się za pomocą napędu elektrycznego sterowanego pilotem lub smartphonem lub za pomocą korby wykonanej ze stali szlachetnej.

SZEROKOŚĆ

do

700 cm

WYSIĘG

do

450 cm

Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Kanał firmy DOTO Pergole Markizy

17 853 43 57

F.P.U.H. DOTO Kasznicki Tomasz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia objęte są prawami autorskimi i ich kopiowanie zostało zablokowane. Skopiujesz i wykorzystasz możesz być pewny - znajdziemy Cię :)

Polityka RODO

Nasza firma należy do liderów w branży Technik Osłonowych w Polsce, oferujących najwyższy standard obsługi w zakresie produktów premium.

Kontakt:

Al. L. Okulickiego 17, 35-206 Rzeszów, doto@dotorzeszow.pl

NIP: PL 772 154 51 18

Nr. konta: 74 8451 0000 0000 0000

KONTAKT