17 853 43 57

Kontakt:

Al. L. Okulickiego 17, 35-206 Rzeszów, doto@dotorzeszow.pl

NIP: PL 772 154 51 18

Nr. konta: 74 8451 0000 0000 0000

Salon Partnerski Tarasola

 

F.P.U.H. DOTO Kasznicki Tomasz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia objęte są prawami autorskimi i ich kopiowanie jest zabronione.

 

Polityka RODO

Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Kanał firmy DOTO Pergole Markizy
Blog Markizy Rolety
01 grudnia 2018

Dzisiaj Wam się pochwalimy, bo lubimy. Zwłaszcza że mamy czym :)

 

21 listopada w Łodzi odbyła się pierwsza ogólnopolska konferencja dla firm z branży technik osłonowych. Konferencja ta zgromadziła ponad 100 firm z całej polski, świetnych fachowców. Wzięliśmy udział w szkoleniach dotyczących między innymi tworzenia wizualizacji 3D naszych produktów, które już niebawem będziecie mogli zobaczyć i przetestować na własnych tarasach. Zdobywaliśmy równiez wiedzę z zakresu przepisów prawa budowlanego oraz budowania własnej tożsamości, marki. Wysłuchaliśmy również prelekcji znakomitych przedstawicieli dostawców z całej Europy. 

 

A teraz najważniejsze - bardzo miło nam poinformować, iż nasz firma została wyróżniona tytułem Lidera Technik Osłonowych 2018, za co bardzo dziękujemy !!!!

 

Tytuł ten napawa nas dumą i utwierdza nas w przekonaniu, iż kierunek który obraliśmy jest słuszny. 

Wyróżnienie to, to nie tylko nagroda.  To również zobowiązanie do przestrzegania Kodeksu Dobrych Praktyk, który gwarantuje najwyższą jakość, rzetelność i uczciwość względem klientów, dostawców i pracowników. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

 

Laureat Lider Technik Osłonowych 2018