Informujemy, że powyższe zgody mogą zostać w dowolnym momencie odwołane. W celu skorzystania z przysługujących uprawnień prosimy o kontaktować się z nami pisemnie na adres ul. Okulickiego 17, 35-206 Rzeszów, drogą elektroniczną na adres e-mail: doto@dotorzeszow.com, lub telefonicznie pod numerem +48 178534357.

JESIEŃ POD TARASOLĄ 2023

 

PROMOCJA 19 - 30.09

Zatrzymaj lato na tarasie

 

Bądź smart.

Skorzystaj z najlepszych cen na koniec lata i wydłuż czas korzystania z tarasu nawet do późnej jesieni.

 

Od 18 do 30 września 2023  

czekają na Ciebie atrakcyjne promocje:

INTELIGENTNE STEROWANIE SOMFY

OGRZEWANIE GRATIS

RABAT 20% NA OSŁONY BOCZNE

Zapytaj o ofertę

PROMOCJA ZABUDOWY BOCZNE

 

20% RABATU na dowolną zabudowę boczną tarasoli

 

Niezależnie od tego czy planujesz kupno tarasoli czy też masz już zadaszony taras, ale rozważasz zabudowę ścian – teraz możesz uzyskać 20% rabat zabudowę boczną: przeszklenia, rolety ZIP lub shuttersy. Promocja dotyczy wszystkich zadaszeń marki Tarasola przystosowanych do montażu zabudowy bocznej oraz modelu Carport/Fix. Promocja obowiązuje również przy zamówieniu tylko zabudowy bocznej bez zamówienia konstrukcji; w tym nie tylko tarasu, ale również zabudowy ścian balkonu, loggii, innej konstrukcji.

Zapytaj o ofertę

Ogrzewacz gazowy lub promiennik ciepła GRATIS

 

Jeśli zamówisz zabudowę boczną wszystkich ścian zadaszenia tarasu – otrzymasz gratis ogrzewacz gazowy lub promiennik ciepła. Przykładowo: wolnostojący model tarasoli możesz z dwóch stron wyposażyć w rolety ZIP, a dwie kolejne zabudować shuttersami. Promocja dotyczy tylko zadaszenia tarasu marki Tarasola zamówionego w okresie trwania promocji. Nie dotyczy wcześniej zamówionej konstrukcji.

Zapytaj o ofertę

Urządzenie Somfy TaHoma w PREZENCIE

 

Zbuduj smart taras! Tylko teraz decydując się na tkaninowy model zadaszenia tarasu otrzymasz w prezencie inteligentne sterowanie  Somfy (napęd oraz centralę Somfy TaHoma), które umożliwia zarządzanie tarasem za pomocą smartfona / tabletu. Możesz z dowolnego miejsca zwinąć i rozwinąć dach tarasoli, zarządzać oświetleniem a nawet uruchomić opcję symulacji obecności w domu.

MASZ PYTANIA ? SKONTATKUJ SIĘ Z NAMI!

 

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń.

 

 

17 853 43 57  lub  +48 668 818 678

 

 

 

 

 

 

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Telefon
Miasto
Kod pocztowy
Załącz plik
Treść wiadomości:
Wielokrotny wybór
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowe TARASOLA Sp. z o. o. Sp. k. za pośrednictwem poczty elektronicznej lub innych środków komunikacji elektronicznej w celu poinformowania Państwa o naszej ofercie lub jej zmianach.
Wielokrotny wybór
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych przez F.P.U.H DOTO Kasznicki Tomasz do potrzeb analityczno-statystycznych, takich jak: badania satysfakcji klientów i określania jakości oferowanych usług i obsługi. Informujemy, że przetwarzanie danych osobowych do celów analityczno-statystycznych może odbywać się również w formie profilowania, które umożliwia optymalizację procesów produkcji i zamówień oraz śledzenie ich historii, które to działania stanowią podstawę do przydzielenia ewentualnych rabatów cenowych.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Black Friday DOTO

OKNA BLACK COS TAM

Sprawdź inne promocje

Black Friday, Week, Month w DOTO

 

Zdobądź voucher o wartości 1 000 zł za każde wydane 10 000 zł na stolarkę okienną.

 

Voucher możesz wykorzystać na dowolny, wybrany przez Ciebie produkt z oferty DOTO!!!

 

Czas trwania promocji: 25.11.2022 do 21.12.2022 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Regulamin promocji

I. Postanowienia ogólne

Organizatorem promocji pod nazwą jest F.P.U.H. DOTO Kasznicki Tomasz siedzibą w Rzeszowie, Al. L. Okulickiego 17, 35-206 Rzeszów (zwany dalej: Organizator).

Niniejszy Regulamin określa zasady uczestnictwa w Promocji.

Promocja przeznaczona jest dla osób fizycznych, które ukończyły 18 rok życia i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych, będących konsumentami w rozumieniu art. 221 ustawy Kodeks Cywilny lub zawierających umowę bezpośrednio związaną z prowadzoną działalnością gospodarczą, gdy z treści zawartej umowy wynika, że nie posiada ona dla nich charakteru zawodowego wynikającego w szczególności z przedmiotu wykonywanej działalności gospodarczej – zwanych dalej Uczestnikami, które w okresie trwania promocji podpiszą umowę na realizację produktu objętego „promocją VOUCHER”: Stolarka PVC: CT70, Living MD, Living AS, Aluinside, Nordic, Livingslide, Easyslide, S150, PSK, aMore, aMore Lux, aCube, aSlide, aMood oraz stolarki aluminiowej: Schüco AWS 90SI+, Schüco AWS 75HI, MasterWin, MasterWin Plus, MasterSlim, Aliplast Star, Aliplast Imperial, Aliplast Genesis a następnie podpiszą umowę na realizację wybranego produktu/produktów.

II. Zasady promocji

Czas trwania Promocji: od 25.11.2022 do 21.12.2022 (lub do wyczerpania systemów objętych promocją).

 

Warunkiem skorzystania z promocji jest zakup stolarki okiennej, o której mowa powyżej, na kwotę minimum 10 000 zł. Wielokrotność 10 000 upoważnia klienta do odebrania odpowiedniej ilości voucherów.

Voucher przyznawany jest za każde 10 000 zł, dla pojedyńczego zakupu. 

 

Przykład: wartość stolarki okiennej 29 000 zł, klient otrzyma dwa vouchery, każdy o wartości 1000 zł.

 

Voucher uprawnia do zakupu dowolnego produktu z naszej oferty. Voucher możliwy do zrealizowania tylko przy jednorazowym zamówieniu, w terminie 6 miesięcy od daty podpisania umowy dotyczącej stolarki PVC lub aluminium.  

 

Promocja ma zastosowanie tylko w obrębie woj. Podkarpackiego. 

 

Promocja nie łączy się z żadną inna aktualnie obowiązującą promocją.

 

Oferta przedstawiana na podstawie informacji przekazanych drogą telefoniczną, mailową lub osobiście zawiera wycenę wstępną. Ostateczna oferta wraz z warunkami finansowymi przedstawiana jest dopiero po dokonaniu szczegółowego pomiaru przedprodukcyjnego oraz sprawdzeniu warunków technicznych na miejscu montażu.

Uczestnictwo w promocji jest dobrowolne.

 

Do wszystkich umów zawartych w ramach niniejszej promocji zastosowanie mają Ogólne Warunki Handlowe Organizatora.

 

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu, gdy konieczność jego zmiany wynikać będzie z czynników niezależnych od Organizatora.

Zmiany zostaną opublikowane poprzez zamieszczenie na stronie internetowej, wskazanej w ust. 1, zmienionego regulaminu promocji.

 

Zmieniony na podstawie ust. 2 Regulamin promocji będzie obowiązywać od dnia jego opublikowania na stronie internetowej. Oferty złożone w okresie poprzedzającym dzień zmiany obowiązują w dotychczasowych brzmieniu.

 

 

17 853 43 57

Kontakt:

Al. L. Okulickiego 17, 35-206 Rzeszów, doto@dotorzeszow.pl

NIP: PL 772 154 51 18

Nr. konta: 89 9159 0000 2001 0006 7856 0001

Salon Partnerski Tarasola

 

F.P.U.H. DOTO Kasznicki Tomasz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia objęte są prawami autorskimi i ich kopiowanie jest zabronione.

 

Polityka RODO

Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Kanał firmy DOTO Pergole Markizy