Informujemy, że powyższe zgody mogą zostać w dowolnym momencie odwołane. W celu skorzystania z przysługujących uprawnień prosimy o kontaktować się z nami pisemnie na adres ul. Okulickiego 17, 35-206 Rzeszów, drogą elektroniczną na adres e-mail: doto@dotorzeszow.pl, lub telefonicznie pod numerem +48 178534357.

I. Postanowienia ogólne

 

 • Organizatorami promocji „Black Week” jest Tarasola Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie (dawniej: TARASOLA Piotr Garbacz), ul. Kołłątaja 5 lok. 2, 20-006 Lublin oraz F.P.U.H DOTO Kasznicki Tomasz, Al. L. Okulickiego 17, 35-206 Rzeszów (zwani dalej łącznie: Organizator).

 • Niniejszy Regulamin określa zasady uczestnictwa w Promocji.

 • Promocja prowadzona jest terenie Rzeczpospolitej w całej sieci Partnerskiej Tarasola.

 • Promocja przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, zwanych dalej Uczestnikami, które w okresie trwania promocji podpiszą umowę na realizację zadaszenia tarasu Tarasola (Technic Pro, Technic New, Technic, Essential, Cubic, Elegancy, Flat, Light, Loft, Simple, Wave, Carport, Fix) lub zabudowę tarasu marki Tarasola (przeszklenia, shuttersy, rolety ZIP) lub zakup akcesoriów dodatkowych (promienniki ciepła, oświetlenie, czujniki pogodowe, system audio).

 • Warunkiem objęcia produktu promocją jest podpisanie umowy na realizację zadaszenia tarasu, zabudowę tarasu lub zakup akcesoriów wymienionych w pkt 4 Regulaminu w terminie do 26.11.2023 r.

 • Warunkiem skorzystania z promocji jest przedpłata 100% wartosci zamowienia

 

II. Zasady promocji

 

 • Czas trwania Promocji: od 20.11.2023 r. do 26.11.2023 r.

 • W ramach Promocji „Black Week” Uczestnik otrzymuje 15% rabatu na produkty objęte akcją promocyjną wymienione w Tabeli 1. Promocje łączą się.

 • Promocja nie dotyczy usługi montażu.

 

Tabela 1. Produkty marki Tarasola objęte promocją „Black Week”

https://tarasola.pl/wp-content/uploads/2023/11/Black-week-2023-tarasola-rabat.jpg

 • Oferta przedstawiana Uczestnikowi drogą mailową, telefoniczną lub osobiście w salonie jest ofertą wstępną. Ostateczna oferta przedstawiana jest dopiero po dokonaniu szczegółowego pomiaru przedprodukcyjnego oraz sprawdzeniu warunków technicznych na miejscu montażu.

 

III.Postanowienia końcowe

 

 • Regulamin promocji dostępny jest na stronie internetowej Organizatora pod adresem www.dotorzeszow.pl/tarasola-black-week

 • Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu, gdy konieczność jego zmiany wynikać będzie z czynników niezależnych od Organizatora. Zmiany zostaną opublikowane poprzez zamieszczenie na stronie internetowej, wskazanej w ust. 1, zmienionego regulaminu promocji.

 • Reklamacje dotyczące Promocji można zgłaszać w formie elektronicznej na adres e-mail: doto@tarasola.com.

 • Reklamacje będą̨ rozpatrywane w terminie 14 dni od daty wpłynięcia.

 • Zgłoszenie reklamacji powinno zawierać́ dokładny opis reklamacji oraz dane Uczestnika niezbędne do udzielenia mu odpowiedzi. Po rozpoznaniu reklamacji Uczestnik zostanie poinformowany o sposobie rozpatrzenia reklamacji za pośrednictwem poczty e-mail na adres, z którego złożona została reklamacja (w trybie Odpowiedz).

Masz więcej pytań?

 

Regulamin promocji - Black Week Tarasola

BLACK WEEK W TARASOLA

MASZ PYTANIA ? SKONTATKUJ SIĘ Z NAMI!

 

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń.

 

 

17 853 43 57  lub  +48 668 818 678

 

 

 

 

 

 

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Telefon
Miasto
Kod pocztowy
Załącz plik
Treść wiadomości:
Wielokrotny wybór
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Handlowe TARASOLA Sp. z o. o. Sp. k. za pośrednictwem poczty elektronicznej lub innych środków komunikacji elektronicznej w celu poinformowania Państwa o naszej ofercie lub jej zmianach.
Wielokrotny wybór
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych przez F.P.U.H DOTO Kasznicki Tomasz do potrzeb analityczno-statystycznych, takich jak: badania satysfakcji klientów i określania jakości oferowanych usług i obsługi. Informujemy, że przetwarzanie danych osobowych do celów analityczno-statystycznych może odbywać się również w formie profilowania, które umożliwia optymalizację procesów produkcji i zamówień oraz śledzenie ich historii, które to działania stanowią podstawę do przydzielenia ewentualnych rabatów cenowych.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

17 853 43 57

Kontakt:

Al. L. Okulickiego 17, 35-206 Rzeszów, doto@dotorzeszow.pl

NIP: PL 772 154 51 18

Nr. konta: 74 8451 0000 0000 0000

Salon Partnerski Tarasola

 

F.P.U.H. DOTO Kasznicki Tomasz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia objęte są prawami autorskimi i ich kopiowanie jest zabronione.

 

Polityka RODO

Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Kanał firmy DOTO Pergole Markizy