SYSTEM ELEWACYJNY CP

 

System fasadowy CP jest systemem w pełni zamkniętym, który instalowany jest jako elewacja wentylowana - stosowane są tutaj nacięcia na najwyższym oraz najniższym profilu, które umożliwiają swobodną cyrkulację powietrza za profilami. Główny element systemu stanowi profil CP140, który montowany jest na zasadzie 'pióro - wpust'. 

Wykorzystanie materiału kompozytowego RESYSTA gwarantuje trwałość i uniwersalność w zastosowaniu. To jednak nie wszystko - deski elewacyjne dostępne u nas cechują się wysoką estetyką, pozwalającą odmienić wygląd każdego obiektu. Chociaż przypominają drewniane, nie posiadają sęków, drzazg i są jednolite. Możecie Państwo wybrać produkty w kolorach naturalnych lub zabarwionych i lakierowanych na dowolny kolor, na który dodatkowo udzielana jest 15-letnia gwarancja na nieodbarwianie pod wpływem promieni UV.

 

 

 

SYSTEMY ELEWACYJNE CROSWOOD

POWRÓT DO OFERTY

SYSTEM ELEWACYJNY 7F

 

System elewacyjny 7F jest drugim, po systemie CP, najczęściej stosowanym systemem na elewacje. W odróżnieniu od systemu CP, elewacja wykonana z profili PK130.20/1 stanowi równą płaską powierzchnię przedzieloną niewielkimi odstępami pomiędzy profilami ok. 1,50 mm (przy standardowym montażu). Dodatkowo - poprzez zastosowanie powtarzalnych wkładek o innej grubości szczeliny mogą być dowolnie regulowane. Zastosowany tutaj specjalny system montażowy SIHGA DielenFix II, daje dowolność ułożenia profili praktycznie we wszystkich kierunkach w pionie i poziomie, dlatego też znajduje on zastosowanie w wykończeniach skomplikowanych pod względem kształtu ścian zewnętrznych budynków. 

Profil kompozytowy Resysta PK130.20/1 dzięki zastosowaniu wzmocnionej budowy opartej o 7 komór, cechuje się wysoką wytrzymałością i może być stosowany również jako profil tarasowy czy płotowy. Tak jak wszystkie profile oferowane przez CROSWOOD, system PK130.20/1 dostępny jest w praktycznie każdym kolorze.

 

 

60%

łuska ryżowa

18%

sól

22%

olej mineralny

Właściwości trwałego kompozytu Resysta w pigułce:

  • 15-letnia gwarancja na to, że materiał nie będzie się rozwarstwiał, pękał, próchniał czy pęczniał,
  • 15-letnia gwarancja na nie odbarwianie pod wpływem promieni UV (przy zastosowaniu barwników typu FVG),
  • odporność na niskie temperatury, słoną i chlorowaną wodę,
  • wygląd i dotyk drewna,
  • łatwość w utrzymaniu, nie wymaga impregnacji,
  • 100% ekologiczny, recyklowalny,
  • klasyfikacja ogniowa B2 (możliwe B1),
  • nie składa się z drewna i WPC,
  • odporny na grzyby oraz insekty,
  • nie zawiera drzazg.
Kanał firmy DOTO Pergole Markizy
Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook

F.P.U.H. DOTO Kasznicki Tomasz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia objęte są prawami autorskimi i ich kopiowanie jest zabronione.

 

Polityka RODO

Kontakt:

Al. L. Okulickiego 17, 35-206 Rzeszów, doto@dotorzeszow.pl

NIP: PL 772 154 51 18

Nr. konta: 74 8451 0000 0000 0000

Salon Partnerski Tarasola

 

17 853 43 57