17 853 43 57

Kontakt:

Al. L. Okulickiego 17, 35-206 Rzeszów, doto@dotorzeszow.pl

NIP: PL 772 154 51 18

Nr. konta: 89 9159 0000 2001 0006 7856 0001

Salon Partnerski Tarasola

 

F.P.U.H. DOTO Kasznicki Tomasz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia objęte są prawami autorskimi i ich kopiowanie jest zabronione.

 

Polityka RODO

Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Kanał firmy DOTO Pergole Markizy

Właściwości trwałego kompozytu Resysta w pigułce:

  • 15-letnia gwarancja na to, że materiał nie będzie się rozwarstwiał, pękał, próchniał czy pęczniał,
  • 15-letnia gwarancja na nie odbarwianie pod wpływem promieni UV (przy zastosowaniu barwników typu FVG),
  • odporność na niskie temperatury, słoną i chlorowaną wodę,
  • wygląd i dotyk drewna,
  • łatwość w utrzymaniu, nie wymaga impregnacji,
  • 100% ekologiczny, recyklowalny,
  • klasyfikacja ogniowa B2 (możliwe B1),
  • nie składa się z drewna i WPC,
  • odporny na grzyby oraz insekty,
  • nie zawiera drzazg.

22%

olej mineralny

18%

sól

60%

łuska ryżowa

SYSTEM ELEWACYJNY 7F

 

System elewacyjny 7F jest drugim, po systemie CP, najczęściej stosowanym systemem na elewacje. W odróżnieniu od systemu CP, elewacja wykonana z profili PK130.20/1 stanowi równą płaską powierzchnię przedzieloną niewielkimi odstępami pomiędzy profilami ok. 1,50 mm (przy standardowym montażu). Dodatkowo - poprzez zastosowanie powtarzalnych wkładek o innej grubości szczeliny mogą być dowolnie regulowane. Zastosowany tutaj specjalny system montażowy SIHGA DielenFix II, daje dowolność ułożenia profili praktycznie we wszystkich kierunkach w pionie i poziomie, dlatego też znajduje on zastosowanie w wykończeniach skomplikowanych pod względem kształtu ścian zewnętrznych budynków. 

Profil kompozytowy Resysta PK130.20/1 dzięki zastosowaniu wzmocnionej budowy opartej o 7 komór, cechuje się wysoką wytrzymałością i może być stosowany również jako profil tarasowy czy płotowy. Tak jak wszystkie profile oferowane przez CROSWOOD, system PK130.20/1 dostępny jest w praktycznie każdym kolorze.

 

 

POWRÓT DO OFERTY

SYSTEMY ELEWACYJNE CROSWOOD

 

 

SYSTEM ELEWACYJNY CP

 

System fasadowy CP jest systemem w pełni zamkniętym, który instalowany jest jako elewacja wentylowana - stosowane są tutaj nacięcia na najwyższym oraz najniższym profilu, które umożliwiają swobodną cyrkulację powietrza za profilami. Główny element systemu stanowi profil CP140, który montowany jest na zasadzie 'pióro - wpust'. 

Wykorzystanie materiału kompozytowego RESYSTA gwarantuje trwałość i uniwersalność w zastosowaniu. To jednak nie wszystko - deski elewacyjne dostępne u nas cechują się wysoką estetyką, pozwalającą odmienić wygląd każdego obiektu. Chociaż przypominają drewniane, nie posiadają sęków, drzazg i są jednolite. Możecie Państwo wybrać produkty w kolorach naturalnych lub zabarwionych i lakierowanych na dowolny kolor, na który dodatkowo udzielana jest 15-letnia gwarancja na nieodbarwianie pod wpływem promieni UV.