17 853 43 57

Kontakt:

Al. L. Okulickiego 17, 35-206 Rzeszów, doto@dotorzeszow.pl

NIP: PL 772 154 51 18

Nr. konta: 89 9159 0000 2001 0006 7856 0001

Salon Partnerski Tarasola

 

F.P.U.H. DOTO Kasznicki Tomasz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia objęte są prawami autorskimi i ich kopiowanie jest zabronione.

 

Polityka RODO

Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Kanał firmy DOTO Pergole Markizy

MONO ID3 w skrócie:

 

 • Ruchome lamele, umożliwiające regulację dostępu światła słonecznego na podobnych zasadach jak żaluzje zewnętrzne fasadowe.
 • Opcja zasilania solarnego – bateria wbudowana w silnik rolety, ładowana jest przez ogniwo fotowoltaiczne umieszczone w kasecie lub na elewacji (wersja zabudowana)
 • Energooszczędność; skuteczna bariera termoizolacyjna w postaci lameli wypełnionych pianką umożliwi redukcję kosztów ogrzewania i klimatyzacji zarówno w okresie zimowym, jak i letnim.
 • Możliwość integracji z dowolnym systemem „Inteligentnego domu”, możliwość zdalnego sterowania grupami rolet za pomocą np. smartfonu, tabletu.
 • Skuteczna blokada zabezpieczająca/blokada antywłamaniowa.
 • Całkowita niezależność od energii elektrycznej (w opcji solarnej)
 • Wersja natynkowa i do zabudowy
 • Najwyższy stopień automatyzacji i komfortu obsługi. Możliwość instalacji dodatkowego, sterowanego systemem radiowym wyłącznika czasowego z symulacją obecności.
 • Nowoczesny design.
 • Ochrona środowiska.
 • Dostępność wybranych kolorów według palety RAL.
 • Gwarancja producenta na wszystkie części 7 lat.

System sterowania

 

Wspomaga regulację temperatury w pomieszczeniu, utrzymując izolację termiczną niezależnie od zewnętrznych warunków pogodowych zarówno latem jak i zimą. Rolety fasadowe MONO ID3  wyposażone są w lamele wypełnione pianką izolacyjną wtryskiwaną pod wysokim ciśnieniem, dzięki czemu tworzą doskonałą blokadę termoizolacyjną; tradycyjne żaluzje zewnętrzne fasadowe nie zapewniają wystarczającej bariery izolacyjnej. Rolety zewnętrzne Bubendorff doskonale współpracują z systemami „Inteligentnego domu”.  Sterowanie i zarządzane może odbywać się za pomocą pilota, telefonu, tabletu, zegara czy stacji pogodowej. Żaluzje antywłamaniowe wchodzące w skład systemu inteligentnego domu są łatwe w obsłudze i kompatybilne z pozostałymi urządzeniami.

Rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji– MONO ID3 to unikalne rozwiązanie generujące oszczędności w ogrzewaniu i schładzaniu domu, poprawiające jednocześnie bezpieczeństwo i komfort mieszkańców. Żaluzje antywłamaniowe ze względu na swoje możliwości, są również chętnie wykorzystywane w budynkach publicznych. Ich cena niewiele się różni od tradycyjnych rolet dostępnych na rynku, dzięki czemu są coraz chętniej stosowane jako dodatkowe zabezpieczenie nieruchomości.

Rolety napędzane silnikami Bubendorff w wersji hybrydowej (230V)  umożliwiają 10-krotne podniesienie/opuszczenie rolety po zaniku prądu.

Napęd solarny, to silnik, który jest całkowicie niezależny od prądu.  Ma wbudowana baterię, ładowaną przez ogniwo fotowoltaiczne w ciągu dnia (nawet w pochmurny dzień).

 

Roleta zewnętrzna z funkcją żaluzji MONO ID3

 

Możliwości tradycyjnych rolet zewnętrznych ograniczają się do całkowitego lub częściowego zasłonięcia okna. Poszukując doskonałego rozwiązania natrafiliśmy na inteligentne rolety Mono ID3 Bubendorff. Jest to swego rodzaju hybryda stabilności i właściwości termoizolacyjnych klasycznych rolet zewnętrznych z funkcjonalnością i możliwościami żaluzji fasadowych.

Zewnętrzne rolety Mono ID3 firmy Bubendorff są wyposażone w ruchome lamele. Rolety antywłamaniowe stanowią dodatkowe zabezpieczenie budynku przed dostaniem się do środka niepowołanych osób.

 

Unikalna konstrukcja rolety umożliwia otwarcie lameli na podobnych zasadach jak żaluzje fasadowe czy osłony okienne typu shutters. Regulując dostęp światła dziennego do pomieszczeń, uzyskujemy optymalne nasłonecznienie. Ruchome pióra dają możliwość ochrony domowej prywatności, zachowując jednocześnie dostęp do widoku na zewnątrz niemal tak jak ma to miejsce w przypadku żaluzji. Dodatkowo, aby zapewnić większy poziom ochrony, rolety antywłamaniowe są wyposażone w trudny do sforsowania mechanizm, uniemożliwiający przedostanie się do wnętrza budynku.

 

Zaluzje fasadowe podtynkowe Isotra Selt Hella