17 853 43 57

Kontakt:

Al. L. Okulickiego 17, 35-206 Rzeszów, doto@dotorzeszow.pl

NIP: PL 772 154 51 18

Nr. konta: 89 9159 0000 2001 0006 7856 0001

Salon Partnerski Tarasola

 

F.P.U.H. DOTO Kasznicki Tomasz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia objęte są prawami autorskimi i ich kopiowanie jest zabronione.

 

Polityka RODO

Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Kanał firmy DOTO Pergole Markizy
Rolety zewnętrzne rzeszów

Sterowanie rolet zewnętrznych aluminiowych

 

Oferta Aluprof SA obejmuje pełną gamę akcesoriów, które są niezbędne do produkcji rolet i bram garażowych. Elastyczność rozwiązań i wygoda użytkowania to hasła przewodnie, które stały się mottem przy opracowywaniu oferty napędów do rolet i bram. Dlatego dajemy Państwu możliwość wybrania odpowiedniej dla siebie metody sterowania osłonami przeciwsłonecznymi i bramami garażowymi. Sterowanie roletami w zależności od potrzeb użytkowników może odbywać się: ręcznie, poprzez napęd elektryczny za pomocą nadajnika naściennego lub pilota, a także dzięki zastosowaniu sterowania inteligentnego za pośrednictwem komputera, tabletu czy smartfona.

Aluprof fasady bramy rolety żaluzje

Przykładowe realizacje rolet zewnętrznych aluminiowych

Systemy rolet zewnętrznych aluminiowych, żaluzji zwijanych

Od ponad 30 lat zajmujemy się montażem rolet zewnętrznych aluminiowych na terenie województwa podkarpackiego, małopolskiego. Nasza hala produkcyjna znajduje się w miejscowości Rzeszów. Usługi montażu świadczymy na terenie całej Polski jak i po za granicami. 

 

Pamiętaj dobry montaż jest równie ważny co do dobry produkt.

 

Zaufaj naszej firmie, zyskujesz profesjonalny pomiar i doradztwo, produkcja tylko na oryginalnych komponentach Aluprof, napędy elektryczne Aluprof lub Somfy i na koniec zadowolenie z profesjonalnego montażu. W skrócie DOTO to kompleksowa obsługa od A do Z.

 

Rolety aluminiowe zewnętrzne, polski producent, polska jakość, polski montaż.

 

Skontaktuj się już dziś i sprawdź aktualne promocje na zakup rolet zewnętrznych aluminiowych z napędami Somfy.

Montaż rolet zewnętrznych!

ROLETY ZEWNĘTRZNE

ROLETY ANTYWŁAMANIOWE

Rolety zewnętrzne aluminiowe Aluprof  rzeszów

Rolety antywłamaniowe rolety rzeszów żaluzja zwijana okna osłona

Żaluzje zwijane to praktyczny system, który chroni nas na trzy sposoby: doskonale izoluje termicznie, chroni prywatność i spokój, a także zapewnia skuteczną barierę antywłamaniową.

 

Wykonywane z wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących ich najwyższą jakość. Rolety zarówno w systemie podtynkowym, adaptacyjnym jak i nadstawnym są stworzone z myślą o poprawie bilansu energetycznego budynku. Zimą w znacznym stopniu pozwalają obniżyć koszty ogrzewania, latem natomiast, gdy świeci słońce, a na zewnątrz panuje wysoka temperatura, zapewniają przyjemny chłód oraz półmrok dający odpoczynek zmęczonym oczom.

 

Dodatkowo dzięki przemyślanej konstrukcji i odpowiednio dobranym surowcom rolety stanowią skuteczną ochronę przed nieproszonymi gośćmi. Sprawiają, że dom staje się miejscem, gdzie czujemy się swobodnie, bezpiecznie, do którego z przyjemnością wraca się po trudach dnia wiedząc, że zawsze można znaleźć w nim spokój i schronienie.

 

Najważniejszą jednak zaletą jest to, że Aluprof jest pierwszym polskim systemodawcą, który w ofercie posiada system rolet antywłamaniowych w klasie RC3. Potwierdziły to badania, przeprowadzone w akredytowanym laboratorium badawczym, zgodne z normą PN-EN 1627:2011. Dzięki zastosowaniu tego systemu roletowego możemy mieć pewność, że nasz dom jest bezpieczny pod naszą nieobecność, zwłaszcza w czasie wakacji, urlopu czy też ferii zimowych.  

Rolety zewnętrzne Rzeszów