17 853 43 57

Kontakt:

Al. L. Okulickiego 17, 35-206 Rzeszów, doto@dotorzeszow.pl

NIP: PL 772 154 51 18

Nr. konta: 89 9159 0000 2001 0006 7856 0001

Salon Partnerski Tarasola

 

F.P.U.H. DOTO Kasznicki Tomasz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia objęte są prawami autorskimi i ich kopiowanie jest zabronione.

 

Polityka RODO

Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Kanał firmy DOTO Pergole Markizy

Zamień swój taras w drugi salon

Pergola Q.bus® to wyjątkowy i nietypowy system zadaszenia tarasu. Może być montowany bezpośrednio na fasadę budynku, a w kombinacji trzech modułów może kompletnie zasłonić narożnik tarasu. Obie markizy wyposażone są we własny elektryczny silnik. Zarówno pozioma jak i pionowa markiza mogą być zwijane i opuszczane niezależnie od siebie. Istnieje możliwość zastosowania dodatkowych akcesoriów elektrycznych takich jak czujnik wiatru, słońca i deszczu.

  • Pergola Q.bus®Wolnostojąca pergola z tkaninowym zadaszeniem

    Pergola Q.bus® może być używana jako wolnostojący zestaw na czterech słupach. Jej podstawowa wersja stwarza praktycznie nieograniczone możliwości projektowania przestrzeni zewnętrznej. Sprawdza się również w przestrzeni publicznej oraz na placach zabaw jako alternatywa dla pawilonów, parasoli i zwykłych zadaszeń, gdzie liczy się stabilność przy dużych powierzchniach do zasłonięcia.

     

  •  

    Pergola Q.bus®Tekstylne ogrody zimowe

    Podstawowa sześcienna forma systemu Q.bus® to wyraz nowoczesnej architektury, dzięki czemu umożliwia stworzenie tekstylnych ogrodów zimowych. Wszystkie profile łączą się pod kątem prostym i pozwalają na instalację dodatkowych osłon pionowych. Mogą to być markizy pionowe z prowadzeniem bocznym na zamek, aluminiowe okiennice przesuwne z wypełnieniem w postaci drewnianych lub aluminiowych lameli, przeszklenia z hartowanego szkła lub zasłony tarasowej. Instalacja promiennika ciepła wraz z dodatkowymi osłonami pionowymi pozwala cieszyć się przebywaniem na świeżym powietrzu praktycznie od wczesnej wiosny do późnej jesieni.Do zadaszenia pergoli stosujemy materiały z bogatej kolekcji tkanin akrylowych, barwionych w masie, co gwarantuje wieloletnie użytkowanie bez ryzyka blaknięcia materiału czy też odbarwień.

opuszczany 

dach

sterowanie spartphonem

napęd

elektryczny

Pergola

rolowana

Wyjątkowość systemu sprawia, że możemy osłonić się przed słońcem poziomą tkaniną, chowaną w kasecie, zaopatrzoną w niezawodny system sprężyn napinających tkaninę. Opatentowany mechanizm umożliwia dodatkowo zastosowanie pionowej markizy, która obniża się o 800mm, pochylając jednocześnie całe zadaszenie. Jest to konieczne, aby zapewnić bezpieczny odpływ wody oraz wyjątkowo przydatne do osłony przed niskim słońcem.

Pergola Q.bus® jest całkowicie nowym systemem osłon tarasowych. Dostępny w formie wolnostojącej lub mocowany do fasady budynku oferuje szeroką gamę rozwiązań wcześniej niedostępnych. Ten innowacyjny produkt charakteryzuje się wyjątkowym designem czerpiąc inspirację z nowoczesnej architektury. Cechuje go absolutna elastyczność formy i unikalny, opatentowany mechanizm opuszczania zadaszenia.

PERGOLA Q.Bus

DESIGN TO PODSTAWA