MARKIZY TARASOWE

NOWOCZESNE SYSTEMY TARASOWE

PERGOLA Q.Bus

DESIGN TO PODSTAWA

DO GÓRY

POWRÓT DO OFERTY

Pergola Q.bus® jest całkowicie nowym systemem osłon tarasowych. Dostępny w formie wolnostojącej lub mocowany do fasady budynku oferuje szeroką gamę rozwiązań wcześniej niedostępnych. Ten innowacyjny produkt charakteryzuje się wyjątkowym designem czerpiąc inspirację z nowoczesnej architektury. Cechuje go absolutna elastyczność formy i unikalny, opatentowany mechanizm opuszczania zadaszenia.

Wyjątkowość systemu sprawia, że możemy osłonić się przed słońcem poziomą tkaniną, chowaną w kasecie, zaopatrzoną w niezawodny system sprężyn napinających tkaninę. Opatentowany mechanizm umożliwia dodatkowo zastosowanie pionowej markizy, która obniża się o 800mm, pochylając jednocześnie całe zadaszenie. Jest to konieczne, aby zapewnić bezpieczny odpływ wody oraz wyjątkowo przydatne do osłony przed niskim słońcem.

Pergola

rolowana

napęd

elektryczny

sterowanie spartphonem

opuszczany 

dach

Rolety typu screen

Najpopularniejsza osłona przed wiatrem, słońcem i wzrokiem, jaką montuje
się pod pergolą, dzięki perforacji w tkaninie nie tracimy całej widoczności

Panele szklane przesuwne

 

Sprawi, że żaden wiatr nie będzie przeszkadzał w wypoczynku pod pergolą
i nada Twojej przestrzeni luksusu. 

Okiennice przesuwne

Reguluj ilość słońca i wzorku wpadającego
do Twojej przestrzeni. Drewniane
lamele dodadzą ciepła całej konstrukcji,
a aluminiowe nowoczesny wygląd.

Automatyka pogodowa

Czujniki wiatru, czujniki słońca, kamery online, zdalne sterowanie przez telefon, komputer. To wszystko zapewni Ci spokój i komfort użytkowania. 

Promiennik ciepła

Najlepszy sposób na ogrzanie Twojej
przestrzeni pod pergolą, byś korzystał
z tarasu wieczorami oraz cieszył
się przestrzenią nie tylko w ciepłe dni.

  • Pergola Q.bus®Wolnostojąca pergola z tkaninowym zadaszeniem

    Pergola Q.bus® może być używana jako wolnostojący zestaw na czterech słupach. Jej podstawowa wersja stwarza praktycznie nieograniczone możliwości projektowania przestrzeni zewnętrznej. Sprawdza się również w przestrzeni publicznej oraz na placach zabaw jako alternatywa dla pawilonów, parasoli i zwykłych zadaszeń, gdzie liczy się stabilność przy dużych powierzchniach do zasłonięcia.

     

  •  

    Pergola Q.bus®Tekstylne ogrody zimowe

    Podstawowa sześcienna forma systemu Q.bus® to wyraz nowoczesnej architektury, dzięki czemu umożliwia stworzenie tekstylnych ogrodów zimowych. Wszystkie profile łączą się pod kątem prostym i pozwalają na instalację dodatkowych osłon pionowych. Mogą to być markizy pionowe z prowadzeniem bocznym na zamek, aluminiowe okiennice przesuwne z wypełnieniem w postaci drewnianych lub aluminiowych lameli, przeszklenia z hartowanego szkła lub zasłony tarasowej. Instalacja promiennika ciepła wraz z dodatkowymi osłonami pionowymi pozwala cieszyć się przebywaniem na świeżym powietrzu praktycznie od wczesnej wiosny do późnej jesieni.Do zadaszenia pergoli stosujemy materiały z bogatej kolekcji tkanin akrylowych, barwionych w masie, co gwarantuje wieloletnie użytkowanie bez ryzyka blaknięcia materiału czy też odbarwień.

Zamień swój taras w drugi salon

Pergola Q.bus® to wyjątkowy i nietypowy system zadaszenia tarasu. Może być montowany bezpośrednio na fasadę budynku, a w kombinacji trzech modułów może kompletnie zasłonić narożnik tarasu. Obie markizy wyposażone są we własny elektryczny silnik. Zarówno pozioma jak i pionowa markiza mogą być zwijane i opuszczane niezależnie od siebie. Istnieje możliwość zastosowania dodatkowych akcesoriów elektrycznych takich jak czujnik wiatru, słońca i deszczu.

Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Kanał firmy DOTO Pergole Markizy

17 853 43 57

F.P.U.H. DOTO Kasznicki Tomasz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia objęte są prawami autorskimi i ich kopiowanie zostało zablokowane. Skopiujesz i wykorzystasz możesz być pewny - znajdziemy Cię :)

Polityka RODO

Nasza firma należy do liderów w branży Technik Osłonowych w Polsce, oferujących najwyższy standard obsługi w zakresie produktów premium.

Kontakt:

Al. L. Okulickiego 17, 35-206 Rzeszów, doto@dotorzeszow.pl

NIP: PL 772 154 51 18

Nr. konta: 74 8451 0000 0000 0000

KONTAKT