17 853 43 57

Kontakt:

Al. L. Okulickiego 17, 35-206 Rzeszów, doto@dotorzeszow.pl

NIP: PL 772 154 51 18

Nr. konta: 89 9159 0000 2001 0006 7856 0001

Salon Partnerski Tarasola

 

F.P.U.H. DOTO Kasznicki Tomasz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia objęte są prawami autorskimi i ich kopiowanie jest zabronione.

 

Polityka RODO

Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Kanał firmy DOTO Pergole Markizy
15 listopada 2021

Pergola lamelowa – przygotuj się na kolejny sezon z pergolą bioklimatyczną

Kiedy mamy już swój dom i wymarzony ogród, przychodzi moment, gdy chcemy usiąść na tarasie z filiżanką aromatycznej kawy w ręce i powiedzieć: zrobiliśmy to! Jednak często w tych błogich chwilach przeszkadza nam deszcz, wiatr czy też zbyt uporczywe słońce. Aby w pełni móc korzystać, musimy zadbać o jeszcze jeden element – zadaszenie tarasu.

 

 

 

Żegnajcie parasole

 

W latach dziewięćdziesiątych najczęściej wybieranym rozwiązaniem były parasole, jednak tkaniny, z których były wykonane, szybko nasiąkały deszczem. Nie chroniły też one w żadnym wypadku przed mocnym słońcem czy wiatrem. Dodatkowo miały jeszcze jedną wadę – tworzyły otwartą przestrzeń wypoczynkową, a my przecież ponad wszystko cenimy sobie prywatność, dlatego też chcemy, aby nasza przydomowa strefa relaksu, chroniła nas przed sąsiedzkimi spojrzeniami.

 

 

Era stylowych pergoli

 

Więc przyszła nowa era – stylowych pergoli, które stanowią już coraz częściej integralną część tarasu. Klienci przede wszystkim oczekują od nich, aby były praktyczne i funkcjonalne. I te wymogi świetnie spełnia nasza pergola lamelowa, którą rekomendujemy zawsze z pełną odpowiedzialnością, a zwłaszcza teraz, kiedy lato jest coraz dłuższe i coraz bardziej gorące.

Pergola lamelowa ochroni nas przed warunkami atmosferycznymi, umożliwi wpuszczanie na nasz taras dowolnej ilości światła i swobodnie odprowadzi wodę podczas deszczu. Co więcej, jest przystosowana do obciążeń śniegiem, nawet przy silnym parciu wiatru.

 

 

 

Kropka nad i

 

Dodatkowe wyposażenie pergol tarasowych takie jak osłony boczne, ogrzewanie, okiennice czy też oświetlenie to tylko część z akcesoriów w jakie możemy wyposażyć naszą pergolę, aby zwiększyć jej funkcjonalność.

Nie ukrywajmy jednak, że istotną rolę pełni także wygląd, dlatego nasze pergole oferujemy w dowolnej kolorystyce z palety RAL, z możliwością użycia różnych kolorów na jednym systemie. A żeby postawić kropkę nad i, to całość jest sterowana radiowo za pomocą jednego wspólnego pilota. Brzmi dobrze? Zapraszamy do kontatu!