Kiedy mamy już swój dom i wymarzony ogród, przychodzi moment, gdy chcemy usiąść na tarasie z filiżanką aromatycznej kawy w ręce i powiedzieć: zrobiliśmy to! Jednak często w tych błogich chwilach przeszkadza nam deszcz, wiatr czy też zbyt uporczywe słońce. Aby w pełni móc korzystać, musimy zadbać o jeszcze jeden element – zadaszenie tarasu.

 

 

 

Żegnajcie parasole

 

W latach dziewięćdziesiątych najczęściej wybieranym rozwiązaniem były parasole, jednak tkaniny, z których były wykonane, szybko nasiąkały deszczem. Nie chroniły też one w żadnym wypadku przed mocnym słońcem czy wiatrem. Dodatkowo miały jeszcze jedną wadę – tworzyły otwartą przestrzeń wypoczynkową, a my przecież ponad wszystko cenimy sobie prywatność, dlatego też chcemy, aby nasza przydomowa strefa relaksu, chroniła nas przed sąsiedzkimi spojrzeniami.

 

 

Era stylowych pergoli

 

Więc przyszła nowa era – stylowych pergoli, które stanowią już coraz częściej integralną część tarasu. Klienci przede wszystkim oczekują od nich, aby były praktyczne i funkcjonalne. I te wymogi świetnie spełnia nasza pergola lamelowa, którą rekomendujemy zawsze z pełną odpowiedzialnością, a zwłaszcza teraz, kiedy lato jest coraz dłuższe i coraz bardziej gorące.

Pergola lamelowa ochroni nas przed warunkami atmosferycznymi, umożliwi wpuszczanie na nasz taras dowolnej ilości światła i swobodnie odprowadzi wodę podczas deszczu. Co więcej, jest przystosowana do obciążeń śniegiem, nawet przy silnym parciu wiatru.

 

 

 

Kropka nad i

 

Dodatkowe wyposażenie pergol tarasowych takie jak osłony boczne, ogrzewanie, okiennice czy też oświetlenie to tylko część z akcesoriów w jakie możemy wyposażyć naszą pergolę, aby zwiększyć jej funkcjonalność.

Nie ukrywajmy jednak, że istotną rolę pełni także wygląd, dlatego nasze pergole oferujemy w dowolnej kolorystyce z palety RAL, z możliwością użycia różnych kolorów na jednym systemie. A żeby postawić kropkę nad i, to całość jest sterowana radiowo za pomocą jednego wspólnego pilota. Brzmi dobrze? Zapraszamy do kontatu!

 

 

 

Pergola lamelowa – przygotuj się na kolejny sezon z pergolą bioklimatyczną

15 listopada 2021
Kanał firmy DOTO Pergole Markizy
Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook

F.P.U.H. DOTO Kasznicki Tomasz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia objęte są prawami autorskimi i ich kopiowanie jest zabronione.

 

Polityka RODO

Kontakt:

Al. L. Okulickiego 17, 35-206 Rzeszów, doto@dotorzeszow.pl

NIP: PL 772 154 51 18

Nr. konta: 74 8451 0000 0000 0000

Salon Partnerski Tarasola

 

17 853 43 57