Kotwy chemiczne Thermax Fisher
W połączeniu z zaprawami iniekcyjnymi FIS EM, FIS V, FIS SB i FIS GREEN, montaż z odstępem jest zatwierdzony do zastosowań z wysokimi obciążeniami w wielu różnych materiałach. Umożliwia to uzyskanie bezpiecznego mocowania.
Długość użytkowa dla pojedynczego mocowania Thermax wynosi 62 do 290 mm.
Plastikowy stożek tworzy barierę termiczną pomiędzy elementem mocowanym i wewnętrznym mocowaniem i minimalizuje straty energii.
Podczas montażu stożek z tworzywa wzmocniony włóknem szklanym, wcina się przez tynk do warstwy izolacji dopasowując się kształtem i zapewniając szybki i regulowany montaż bez konieczności stosowania specjalnych narzędzi.
Thermax 16
Zatwierdzony aprobatą montaż z odgrodzeniem termicznym w systemach kompozytowych izolacji zewnętrznych.
System mocowań fischer Thermax 16 służy do montażu w kompozytowej izolacji zewnętrznej (ETICS) z odgrodzeniem termicznym i w warstwach nienośnych o grubości 62 mm do 290 m. W połączeniu z zaprawami iniekcyjnymi fischer, system jest zatwierdzony do betonu i muru. Aprobata zwiększa poziom bezpieczeństwa. Podczas montażu, stożek pręta gwintowanego z tworzywa wzmocniony włóknem szklanym wcina się przez tynk do warstwy izolacji bez używania osadzaka. Skraca to czas montażu i obniża koszty. System Thermax pozwala na bezstopniową regulację w przypadku licowania go z nierównym podłożem. Służy do zabezpieczania ciężkich obciążeń, np. zadaszeń, klimatyzatorów i anten satelitarnych w betonie, gazobetonie i murze z cegły pełnej lub perforowanej.
Kanał firmy DOTO Pergole Markizy
Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook

F.P.U.H. DOTO Kasznicki Tomasz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia objęte są prawami autorskimi i ich kopiowanie jest zabronione.

 

Polityka RODO

Kontakt:

Al. L. Okulickiego 17, 35-206 Rzeszów, doto@dotorzeszow.pl

NIP: PL 772 154 51 18

Nr. konta: 74 8451 0000 0000 0000

Salon Partnerski Tarasola

 

17 853 43 57