17 853 43 57

Kontakt:

Al. L. Okulickiego 17, 35-206 Rzeszów, doto@dotorzeszow.pl

NIP: PL 772 154 51 18

Nr. konta: 89 9159 0000 2001 0006 7856 0001

Salon Partnerski Tarasola

 

F.P.U.H. DOTO Kasznicki Tomasz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia objęte są prawami autorskimi i ich kopiowanie jest zabronione.

 

Polityka RODO

Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Strona DOTO na Facebook
Kanał firmy DOTO Pergole Markizy

Thermax 16

Zatwierdzony aprobatą montaż z odgrodzeniem termicznym w systemach kompozytowych izolacji zewnętrznych.

System mocowań fischer Thermax 16 służy do montażu w kompozytowej izolacji zewnętrznej (ETICS) z odgrodzeniem termicznym i w warstwach nienośnych o grubości 62 mm do 290 m. W połączeniu z zaprawami iniekcyjnymi fischer, system jest zatwierdzony do betonu i muru. Aprobata zwiększa poziom bezpieczeństwa. Podczas montażu, stożek pręta gwintowanego z tworzywa wzmocniony włóknem szklanym wcina się przez tynk do warstwy izolacji bez używania osadzaka. Skraca to czas montażu i obniża koszty. System Thermax pozwala na bezstopniową regulację w przypadku licowania go z nierównym podłożem. Służy do zabezpieczania ciężkich obciążeń, np. zadaszeń, klimatyzatorów i anten satelitarnych w betonie, gazobetonie i murze z cegły pełnej lub perforowanej.

Kotwy chemiczne Thermax FisherW połączeniu z zaprawami iniekcyjnymi FIS EM, FIS V, FIS SB i FIS GREEN, montaż z odstępem jest zatwierdzony do zastosowań z wysokimi obciążeniami w wielu różnych materiałach. Umożliwia to uzyskanie bezpiecznego mocowania.

Długość użytkowa dla pojedynczego mocowania Thermax wynosi 62 do 290 mm.

Plastikowy stożek tworzy barierę termiczną pomiędzy elementem mocowanym i wewnętrznym mocowaniem i minimalizuje straty energii.

Podczas montażu stożek z tworzywa wzmocniony włóknem szklanym, wcina się przez tynk do warstwy izolacji dopasowując się kształtem i zapewniając szybki i regulowany montaż bez konieczności stosowania specjalnych narzędzi.