R80 Refleksol
R80 Refleksol
R80 Refleksol

R 85

Refleksol 85 MA
To prosty w obsłudze, a zarazem elegancki system wolnowiszący, przeznaczony do zacieniania
pomieszczeń. Może być montowany zarówno do ściany, sufitu, jak również we wnęce okiennej. Nowoczesny wygląd systemu zapewnia kwadratowa kaseta o niewielkich gabarytach, wykonana z ekstrudowanego aluminium. Refleksol® 85 MA to produkt, w którym zastosowano mechanizm sprężynowo-łańcuszkowy, dzięki czemu obsługa jest prosta.

Refleksol 85 SA
To system wolnowiszący, stworzony z myślą o nowoczesnych wnętrzach. Może być montowany zarówno do ściany, sufitu, jak również we wnęce okiennej. Elegancki wygląd systemu zapewnia kwadratowa kaseta o niewielkich gabarytach, wykonana z ekstrudowanego aluminium. System wyposażony jest w mechanizm sprężynowo-łańcuszkowy, dzięki któremu do obsługi rolety  nie potrzeba dużego nakładu sił.

Kaseta - Kaseta o przekroju kwadratowym wykonana jest z ekstrudowanego aluminium. Jej kształt oraz wielkość umożliwia montaż zarówno ścienny, jak i sufitowy.
Tkanina - Dzięki połączeniu PVC i poliestru tkaniny są łatwe do utrzymania w czystości oraz odporne na promieniowanie UV. Ponadto bogata kolorystyka i wzornictwo z pewnością pozwoli na odpowiednie dopasowanie rolet do nawet najbardziej wymagającego wnętrza.
Belka Dolna - Belka dolna wykonana z ekstrudowanego aluminium zapewnia odpowiednie napięcie tkaniny, a jej unikalny kształt nadaje rolecie nowoczesny wygląd. Ponadto w wersi SA jej zadaniem jest nie tylko odpowiednie napięcie tkaniny, ale również sterowanie roletą bez użycia łańcuszka. Wystarczy delikatny ruch i tkanina zwija się samoczynnie.
Napęd - W ofercie dostępne jest sterowanie ręczne, które odbywa się za pomocą mechanizmu sprężynowo-łańcuszkowego. Zastosowanie tego mechanizmu umożliwia zatrzymanie rolety w dowolnej pozycji. Do obsługi rolety (model SA) możemy wykorzystać zarówno łańcuszek jak i belkę dolną. System wyposażony jest w mechanizm samohamujący, który zatrzymuje roletę w ustalonej pozycji, a następnie powoduje delikatne dociągnięcie belki dolnej do kasety, poprawiając tym samym komfort użytkowania.renson
tel. 17 853 43 57 www.dotorzeszow.pl www.grupatop.pl