markilux
markilux
markilux

Markizy MarkiluxInnowacja
Markizy markilux to nie wytwór przypadku. W każdym z naszych produktów znajdują się innowacje techniczne, potrzebne przy określonym zastosowaniu. Staramy się już dzisiaj rozpoznać wyzwania, jakie przyniesie jutro.
Design
Produkty markilux cechuje ponadczasowy design. Nowoczesność i klasyka łączą się w idealny produkt dla Twojego domu. Dlatego motywem przewodnim markilux jest orientacja na nowoczesną architekturę i design. Granice między wnętrzami i powierzchniami zewnętrznymi coraz bardziej się zacierają, dlatego systemy zacienień odgrywają coraz większą rolę. Ich zadaniem jest łączenie budynków i ogrodów w harmonijne formy i kolory. Aby to zadanie zrealizować współpracujemy z renomowanymi designerami i tworzymy piękne formy z techniki i tkaniny.
Dynamika
Produkty wdrażane przez markilux są dynamiczne. Myślimy długofalowo, aby nasze produkty mogły cieszyć naszych klientów przez długie lata. Wiele naszych pomysłów można wykorzystać w ramach uzupełnienia wyposażenia, także dla starszych modeli. Gwarantujemy w ten sposób bardzo długą żywotność naszych produktów.
Bezpieczeństwo
Sprawdzona jakość z zakładu posiadającego odpowiednie certyfikacje, a także certyfikaty niezależnych instytutów dokumentują nasze jakościowe zobowiązania. Dzięki jedynemu w swoim rodzaju połączeniu wykonawstwa, produkcji tkanin i konstrukcji markiz w jednym zakładzie, powstają produkty, odpowiadające wszelkim wymaganiom.renson
tel. 17 853 43 57 www.dotorzeszow.pl www.grupatop.pl