Inteligentny Dom

Zautomatyzuj swoje rolety, markizy, żaluzje, drzwi garażowe i bramę wjazdową, ogrzewanie, klimatyzację... Następnie połącz je sobą - w system Inteligentnego Domu! Wykorzystaj naszą wiedzę aby żyć lepiej, w swoim własnym tempie, w domu, który może być w pełni inteligentny i dostosowany do Twojego stylu i trybu życia.
Bezpieczeństwo - „Bezpieczeństwo to mój priorytet. Jeżeli wyjeżdżam na kilka dni, zawsze mogę sprawić, że dom wygląda na zamieszkały. Zostanę też powiadomiony o każdym zdarzeniu i mogę na odległość monitorować to, co dzieje się w domu”
Komfort - „Dzięki automatyce domowej zarządzam wszystkimi połączonymi urządzeniami, roletami, bramą, oświetleniem itd. z domu lub z daleka. Tworzę własne scenariusze życia i mogę sterować swoim domem jednym przyciskiem”.
Oszczędności - Niezależnie od pogody i od pory roku, dzięki Somfy temperatura w moim domu zawsze jest optymalna, co pozwala mi efektywnie zarządzać kosztami ogrzewania.
Zarządzanie  - Interfejs Tahoma został zaprojektowany, żeby ułatwiać życie Tobie i Twojej rodzinie: zaprogramuj scenariusze, zgodnie z rytmem życia twojej rodziny. Pozostań w kontakcie z domem gdy wyjeżdżasz. Zarządzaj domem z dowolnego miejsca na ziemi.
Sterowanie  - Steruj za pomocą tabletu, laptopa, telefonu komórkowego czy przy wykorzystaniu klasycznego pilota

Więcej informacji uzyskasz kontaktując sie z naszym pracownikiem.renson
tel. 17 853 43 57 www.dotorzeszow.pl www.grupatop.pl