Renson - Fix Screen

PIERWSZA NIEPRZEPUSZCZAJĄCĄ WIATRU ORAZ OWADÓW OSŁONA PRZECIWSŁONECZNA

Konieczność ochrony przed słońcem
Wyposażenie budynków lub mieszkań w duże powierzchnie przeszklone ma  wiele zalet. Jesienią, zimą i wiosną ma to swoje korzyści, gdyż do pomieszczeń wpuszczane jest dużo światła dziennego. Lecz latem odczuwane jest przegrzanie i zbyt duże nasłonecznienie.
Zewnętrzna osłona przeciwsłoneczna z lameli aluminiowych lub ekranów tekstylnych zapobiega przegrzaniu. Zatrzymuje promienie słoneczne przed ich kontaktem ze szkłem. Niechciane ciepło oraz przeszkadzające odblaski świetlne nie przedostają się do środka.
Zostają wyeliminowane prześwietlenia oraz refleksy świetlne na ekranach komputerów
i telewizorów. Jednocześnie, dzięki przeźierności tych przesłon,  nie traci się kontaktu
z otoczeniem – widok na zewnątrz zostaje zachowany.

Protokół z Kyoto
Wiele krajów na świecie ma podpisany protokół z Kyoto.
Wobec rosnącej świadomości środowiskowej, wielu ludzi poznaje niszczący, jednak jeszcze odwracalny charakter ludzkiego wpływu na naszą planetę, a w szczególności na klimat. Jeśli chcemy zmniejszyć skutki naszego niszczącego wpływu na środowisko, zużycie energii musi spaść. Chłodzenie budynków zużywa dużo energii. Skuteczna osłona przeciwsłoneczna może to zadanie częściowo i niekiedy nawet całkowicie przejąć. W przypadku zastosowania przemyślanej osłony przeciwsłonecznej, dodatkowe chłodzenie jest zbędne, a Państwo oszczędzacie energię

FIXSCREEN® , zaprojektowany przez Kestelyn Sunprotection, jest pierwszą na świecie pionową markizą, nieprzepuszczającą wiatru.

Dzięki inteligentnemu systemowi ZIP, FIXSCREEN® zatrzymuje wiatr w każdym położeniu. W pozycji zamkniętej uniemożliwi owadom przedostanie się do pomieszczeń. Działa to według jednej prostej reguły, materiał przeciwsłoneczny zakończony jest zamykającym systemem ZIP. A jego niezawodność gwarantują  szyny prowadzące.

FIXSCREEN®  technologiczna nowinka - w odniesieniu do komfortu i przyjazności obsługi, jest przystosowany do montowania na zewnątrz budynków mieszkalnych, przemysłowych, administracyjnych oraz handlowych, jak również jak dodatek do nowych oraz starych budowli.

FIXSCREEN 85 - odpowiedni dla wymiarów od 2500 x 1600 mm (szer. x wys.)
Te małe ekrany są ważne dla segmentu rynku okien przeznaczonych dla obiektów poddawanych renowacji oraz posiadających standard-owe wymiary.


FIXSCREEN 100 - przeznaczony dla wymiarów do 4000 x 2700 mm (szer. x wys.) (10,8 m²).


FIXSCREEN 150 - stworzony dla wymiarów specjalnych od 6000 mm szerokości i 3000 mm wysokości lub odwrotnie (do 18 m²)

Obszerny wybór kolorów – zarówno materiału jak i profili – przemawia za tym, że FIXSCREEN®  pasuje idealnie do architektury Państwa mieszkań oraz budynków pracy, co automatycznie prowadzi do lepszej atmosfery życia oraz pracy.
Każdy z FIXSCREEN® produkowany jest z materiałów 100% nierdzewnych i używane są tylko wkręty z stali nierdzewnej. Profile aluminiowe wykonane zgodnie z normą EN AW -6063 T66,  nadają się do malowania proszkowego.


renson
tel. 17 853 43 57 www.dotorzeszow.pl www.grupatop.pl