Renosn Camargue
Renosn Camargue
Renosn Camargue
Renosn Camargue

Pergola lamelowa Camargue

Innowacyjny i modułowy system z poziomym przeciw słonecznym/deszczowym dachem składający się z ruchomych piór aluminiowych.
Dach wykonany jest z obrotowych piór (ekstrudowane aluminium), dzięki którym możemy kontrolować stopień nasłonecznienia oraz ventylacji. W pozycji zamkniętej dach jest wodoodporny. Woda odprowadzana jest poprzez zintegrowane rynny ukryte w konstrukcji systemu.
Ściany boczne systemu Camargue dodatkowo można zabudować stosując zintegrowane systemy rolet, szklane ściany przesuwne lub poziome przesuwne panele drewniane/aluminiowe. Dzięki możliwości łączenia różnych systemów możemy uzyskać np. kombinację przesuwnych paneli szklanych wraz z roletami FixScreen.
Na uwagę zasługuje jakość wykończenia, na przykład elementy mocujące są praktycznie nie widoczne, również montaż do podłoża może być nie widoczny. Przewody elektryczne, audio, video mogą być ukryte w konstrukcji systemu.
Campargue wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki temu ograniczamy serwis do minimum gwarantując wyjątkową trwałość.

Ulotka systemu Camargue
Foto inspiracje Pergoli Renson

Więcej folderów w dziale Pobierz
renson
tel. 17 853 43 57 www.dotorzeszow.pl www.grupatop.pl