Aktualności


Przy zakupie 5 dowolnych systemów wyposażonych w napędy Somfy IO, otrzymasz specjalny rabat na zakup centrali Somfy Tahoma Box Premium. Steruj domem z dowolnego miejsca za jedyne 1200 zł brutto!!!
Zadzwoń aby uzyskać więcej informacji !!!! Nie zwlekaj promocja do wyczerpania zapasów !!!


DNI OTWARTYCH MARKIZ


W nadchodzący weekend 31.03-02.04 odbędzie się kolejna odsłona
Dni Otwartych Markiz!

Razem z naszymi partnerami przygotowaliśmy dla wszystkich uczestników specjalne promocje na zakup markiz, pergoli i żagli słonecznych. Na miejscu będzie można spotkać doradców i ekspertów z branży, którzy pomogą w wyborze idealnego produktu dostosowanego do Państwa potrzeb.
Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszych salonów w celu zapoznania się z szeroką ofertą i skorzystania z wyjątkowych promocji przygotowanych specjalnie na tę okazję.


Akcja promocyjna SELT – autoryzowany partner DOTO Producent Rolet zaprasza

W dniach 11 i 12 marca 2017 serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska wystawowego w galerii handlowej RZESZÓW. W tych dniach zaprezentujemy szeroką gamę osłon przeciwsłonecznych między innymi PERGOLE, MARKIZY, ŻALUZJE FASADOWE, REFLEKSOLE i inne produkty znanej i cenionej w całej Europie marki SELT. Dla wszystkich zainteresowanych przygotowaliśmy Voucher’y RABATOWE ze stałym rabatem aż 40% na wszystkie systemy zewnętrzne SELT.  

Jeszcze się zastanawiasz – weekend to za mało czasu na podjęcie decyzji ?? – nic straconego Vouchery będą ważne aż 30 dni od daty wystawienia. Dla planujących inwestycję w późniejszym terminie również przygotowaliśmy wspaniałą ofertę – wystarczy spotkać się z nami 11 – 12 marzec w galerii Rzeszów

Jesteś architektem, projektantem, dekoratorem ?? Ten weekend jest również dla Ciebie. Przyjdź, porozmawiaj, wymień się doświadczeniami, zapoznaj się z nowoczesnymi systemami ochrony przeciwsłonecznej. Służymy fachowym wsparciem począwszy od etapu doradztwa, projektowania aż po finalny montaż.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy 11-12 marzec, Galeria Rzeszów, Al. Piłsudskiego 44, 35-001 Rzeszów.


W weekend 15-17 kwietnia odbędzie się akcja "Dni Otwartych Markiz"
Kierujemy do naszych klientów specjalną ofertę osłon tarasowych. W porozumieniu z naszymi dostawcami przygotowaliśmy wyjątkowe promocje !!! Warto odwiedzić nasze salony, aby skorzystać ze specjalnych warunków zakupu markiz, pergoli, rolet i żaluzji.

Już dziś zapewnij sobie dodatkowy rabat - Polub nasz profil na Facebook'u i bądź na bieżąco !!!
Korzystając z naszych usług decydują się Państwo na pewny i bezpieczny zakup. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi i satysfakcje.
Organizatorami akcji są lokalni dystrybutorzy osłon tarasowych.

Godziny otwarcia:
15 kwietnia (piątek) od godziny 8 do 18
16 kwietnia (sobota) od godziny 10 do 17
17 kwietnia (niedziela) od godziny 10 do 16

Partnerzy akcji:


Patronat medialny: oknonet.pl oraz RBT magazyn

Dni Otwartych Markiz w mediach:

Dni Otwartych Markiz coraz bliżej [rbt]
Dni Otwartych Markiz coraz bliżej [oknonet]
Informacja o spotkaniu uczestników akcji Dni Otwartych Markiz 2016 [rbt]


renson
tel. 17 853 43 57 www.dotorzeszow.pl www.grupatop.pl